CZAGAJEW CHCE POWRÓCIĆ PRZED KOŃCEM ROKU

Były mistrz świata federacji WBA w wadze ciężkiej, Rusłan Czagajew (27-2-1, 17 KO), planuje powrócić między liny jeszcze przed końcem roku. Przed tygodniem na gali w Erfurcie 'Biały Tyson' przegrał jednogłośnie na punkty z Aleksandrem Powietkinem (22-0, 15 KO) w pojedynku o wakujący pas World Boxing Association.

- Muszę porozmawiać z moim promotorem, bo chcę jak najszybciej powrócić między liny. Mam nadzieję, że przed końcem roku stoczę jeszcze co najmniej jedną walkę. Nie ma dla mnie znaczenia, czy zaboksuję na dystansie ośmiu, czy dziesięciu rund. Po prostu chcę walczyć. Nie mogę robić takich długich przerw. Plan na przyszły rok to odbudowanie pozycji w rankigach i kolejny pojedynek o tytuł - oświadczył 32-letni Czagajew.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zakrza
Data: 05-09-2011 14:13:20 
To w końcu Czagajew czy Szagajew? Raz piszecie tak, raz tak.
 Autor komentarza: Shawn6
Data: 05-09-2011 15:17:53 
Niech walczy i coraz częściej. Na pewno przed nim jeszcze kolejna walka o mistrzostwo , może nawet te "prawdziwe" ; )
 Autor komentarza: Baboon
Data: 05-09-2011 15:19:29 
Zakrza
W oryginalnej wersji nazwiska jest głoska "cz".

Myślę, że Rusłan jako bokser znany i jeszcze niezardzewiały, acz niebędący w ścisłej czołówce byłby dobrym przeciwnikiem dla Adamka do poprawienia pozycji w rankingach po przegranej walce z Kliczką. Ale coś mi podpowiada, że potem Adamek będzie obijał już tylko różnych Vinnie McGrantów.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.