PRZYJACIEL ORTIZA POMAGA MAYWEATHEROWI

17 września Floyd Mayweather (41-0, 25 KO) powróci na zawodowe ringi. Jego rywalem będzie znajdujący się na fali wznoszącej Victor Ortiz (29-2-2, 22 KO), aktualny mistrz świata WBC w wadze półśredniej. "Piękniś" chcąc jak najlepiej przygotować się do czekającej go walki zdecydował się skorzystać z usług Deandre Latimore’a (22-3, 17 KO), który od wielu lat zna się z Ortizem.

Nazywany "Bykiem" Latimore jest zachwycony możliwością współpracy z niepokonanym Amerykaninem. 

- Aktualnie trenuje u boku Floyda Mayweathera Juniora, który przygotowuje się do walki z Victorem Ortizem 17 września. To jest najwspanialsze doświadczenie w mojej karierze. Znamy się z Victorem jak łyse konie, ale pomagam jego przeciwnikowi. Taki jest ten biznes – przyznaje Latimore.

Latimore zna się z Ortizem od wielu lat i zapewne wie wiele na temat "Viciousa". Mieszkający w Las Vegas pięściarz nie mógł odrzucić oferty teamu Floyda, ponieważ była ona korzystna. Czy kumpel Ortiza sprzeda ciekawe newsy Mayweatherowi?

- Poznaliśmy się, gdy mieliśmy 8 lat. Razem dorastaliśmy, razem przechodziliśmy przez amatorskie szczeble kariery. Nasze relacje wyglądają bardzo dobrze. Akurat tak się złożyło, że zadzwonili do mnie ludzie Floyda, było to propozycja nie do odrzucenia. To nie jest nic osobistego. Mayweather jest zdecydowanie najlepszym bokserem bez podziału na kategorie wagowe. Chcę mu pomóc jak najlepiej potrafię. Przesparowaliśmy razem wiele rund. "Money" jest gotowy na walkę! – zapowiada 26-letni mańkut.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grant
Data: 05-09-2011 14:59:00 
Sprzedał się !
 Autor komentarza: kabaty
Data: 05-09-2011 16:00:32 
on prędzej sprzeda ciekawe newsy ale o Mayweatherze ;)
 Autor komentarza: akord21
Data: 05-09-2011 16:33:17 
a to szuja
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.