RUSSELL SR ZADOWOLONY Z SYNA

Jeden z największych prospektów wagi piórkowej Gary Russell Jr. (18-0, 10 KO) wczorajszej nocy zdał największy test w swojej karierze pokonując na punkty Leonilo Mirandę (32-4, 30 KO). Ojciec oraz trener, Gary Russell Sr jest bardzo zadowolony z występu swojego syna i cieszy się z tego, że tym razem obyło się bez większych kontuzji.

- Tym razem obyło się bez kontuzji dłoni. Czuje lekki ból w prawej ręce, ale wszystko wróci do normy po paru dniach. Jestem bardzo zadowolony z tego występu. Teraz poczekamy czy HBO jest zadowolone. Wszystko zależy od nich, jednak my wykonaliśmy swój plan. To była efektowna wygrana, mój syn rozwija się z walki na walkę - powiedział Gary Russell Sr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: cop
Data: 05-09-2011 05:58:48 
Russell jest jedynym piesciarzem, ktory technicznie moze sprawic najwieksze problemy dla Kubanczyka. Gamboa ma w swym arsenale szybkosc i niesamowite zdolnosci alechcialbym zauwazyc iz Gary to zawodnik mogacy skontrowac z niemalze kazdej pozycji. Oczywiscie najwazniejszym mankamentem Russella jest jego sila uderzenia, ale pamietajmy, ze Roy Jones rowniez takiej nie posiadal, a mimo wszystko zostal legenda... Szybkosc, mobilnosc, zdolnosci i talent, ale wszystko musi byc poparte praca w gym...
 Autor komentarza: lukaszamator
Data: 05-09-2011 10:20:52 
Co ty nie powiesz, cop...
 Autor komentarza: Kronk
Data: 05-09-2011 10:44:28 
Cop Russell faktycznie ma papiery na wielkiego mistrza jest młody i niesamowicie utalentowany. Na igrzyskach w Pekinie był pewniakiem do medalu szkoda że nie zrobił wagi i ambitne plany spełzły wówczas na niczym. W potencjalnym pojedynku to jednak Gamboa byłby moim zdaniem faworytem. Kubańczyk jest fenomenalny jeśli nie przegra z samym sobą jest w stanie zostać legendą, papiery na wielkiego mistrza ma jak mało kto. Natomiast kompletnie nie zgadzam się z tobą jeśli chodzi o siłę ciosu Roya! Przecież on do czasu pierwszej walki z Hopkinsem miał rekord 21 zwycięstw w tym 20 przed czasem! Fakt że było wielu zawodników bijących mocniej w wagach w których walczył Junior i głównym jego atutem była niesamowita celność ale absolutnie nie możemy mówić że Jones miał słaby cios, ciężko nokautował miał silne uderzenie.
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 05-09-2011 12:06:58 
Donaire by obu poskładal Gamboe i Russela,,
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.