BERISTAIN O WALCE MARQUEZ-PACQUIAO

Legendarny trener Juana Manuela Marqueza (53-5-1, 39 KO), Nacho Beristain uważa, że jego zawodnik musi przetrwać ataki Manny'ego Pacquiao (53-3-2, 38 KO) na początku pojedynku, by później myśleć o stopniowym przejęciu kontroli nad walką. Pacquiao i Marquez zmierzą się 12 listopada w MGM Grand w Las Vegas.

- Wiem, że możemy pokonać Pacquiao, ponieważ pokonaliśmy go wcześniej. Jeżeli uda się nam przetrwać pierwsze cztery rundy, dalej powinno być dobrze. Nie możemy pozwolić Pacquaio na zranienie nas na początku - powiedział Beristain.

- Już w pierwszym pojedynku z Pacquiao wiedzieliśmy jak z nim walczyć, ale ojciec Juana Manuela powiedział synowi, żeby szukał nokautu. W drugiej rundzie mój zawodnik dał się Filipińczykowi zaskoczyć. Myślał, że zranił Manny'ego i przestał być cierpliwy. Nie możesz wymieniać ciosów z Pacquiao, musisz czekać na swoją szansę. Manny jest teraz zawodnikiem bardziej technicznym niż kiedyś. Wciąż wyprowadza przy tym ciosy we wszystkich płaszczyznach - dodał trener Marqueza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 03-09-2011 07:04:42 
Marquez pierwszą walkę zremiował z Mannym tylko dlatego, że po deskach od razu rzucał się na Filipinczyka - dał piękne widowisko i pokazał ze jest największym wojownikiem ale przegrał 4-0 pierwszą rundę! gdyby po pierwszych dechach próbował przetrwać do gongu i wrócił do gry w 2 rundzie walkę by wygrał.
W drugiej walce też był minimalnie lepszy i znów dechy zadecydowały.

Teraz manny niestety jest silniejszy fizycznie w tej wadze i co najmniej tak dobry jak 3 lata temu.Za to Marquez już sporo stracił.
Tym razem Manny go zdemoluje.

Ale i tak kibicuję Marquezowi to wielki bokser! jeden z moich ulubionych - jak wygra to będzie sensacja.
 Autor komentarza: DAB
Data: 03-09-2011 10:11:34 
Deklasacja będzie.
 Autor komentarza: Fryto666
Data: 03-09-2011 10:14:07 
A ja uwazam, ze bedzie to bardzo ciekawa walka i po raz kolejny skonczy sie nieznacznym zwyciestem Pacmana na punkty.
 Autor komentarza: DAB
Data: 03-09-2011 10:14:23 
Lubię Marqueza ale wracanie do tamtych walk biorąc pod uwagę wszystkie zmieniające się czynniki nic nie daje.Pacman to zupełnie inny zawodnik a Marquez nadal dobry.Nie stracił szczególnie wiele a z Floydem został dodatkowo zrobiony w konia na wadze.Fizycznie odstawał zbyt wiele.Tu będą podobnych rozmiarów ale to nic mu nie da
 Autor komentarza: JanSzczydomiski
Data: 03-09-2011 11:31:27 
Odnajdywanie się boksera w odpowiedniej kategorii wagowej jest zupełnie naturalne. Manny Pacquiao odnalazł się we właściwej dla niego kategorii, co podkreśla Freddie Roach i teraz nie ma sobie równych. Marquez zostanie zdemolowany, albo szybko znokautowany.
 Autor komentarza: Mats
Data: 03-09-2011 11:52:45 
Jak to mówi Darek Szpakowski w FIFA11. Będzie masakracja.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.