BERTO: WRACAM SILNIEJSZY

Już w najbliższą sobotę były mistrz wagi półśredniej Andre Berto (27-1, 21 KO) stanie do pojedynku z aktualnym mistrzem federacji IBF Janem Zaveckiem (31-1, 18 KO). Berto nie przejmuje się falą krytyki, która spadła na niego po ostatniej przegranej w walce z Victorem Ortizem (29-2-2, 22 KO) i w sobotę zamierza wrócić w wielkim stylu.

- Każdy wielki wojownik po porażce wraca silniejszy. Nie chcę nic udowadniać krytykom. Moja rodzina i prawdziwi kibice po przegranej bardzo mnie wspierali, bo wiedzą jakim jestem człowiekiem. Tak jak mówiłem wcześniej - Zaveck to dobry pięściarz, mistrzostwa świata nie zdobywa się przypadkiem. Ma dobrą prawą rękę, dobre umiejętności bokserskie, jednak sobota będzie należała do mnie - powiedział Berto.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pyrek85
Data: 31-08-2011 18:34:32 
Powiem tak : do Zavecka nic nie mam ale w USA jeszcze nie walczył a taki przeciwnik jak Berto to dla niego będzie zbyt wiele ... Typuje zwycięstwo Andre przed czasem ...
 Autor komentarza: WRIGHT
Data: 31-08-2011 18:55:17 
Nie widzę na rozkładówce polsatu tej walki, więc pewnie nie będzie, ostatnio miał orange sport walkę Berto, to pewnie tą też, albo wcale w Polsce nie będzie. Wie ktoś coś?
 Autor komentarza: Norbert
Data: 31-08-2011 20:23:05 
Dupa Jaś - to tylko marzenia - Zaveck rozbije Go w puch do 8 rundy , to chłopisko silne jak tur i uderzenie ma kowala.
Dla mnie to Zaveck ŻADNEJ walki NIE przegrał bo tylko przekręcając odebrali mu zwycięstwo.
Piszę to chociaż uwielbiam i szanuję Jackiewicza ale to nie ta sama siła ognia...niestety
 Autor komentarza: Jablo
Data: 31-08-2011 22:44:36 
Hmm walka dla mnie conajmniej "podejżana". Team Zavecka musi być pewny wygranej skoro mając pas posłali go na zdesperowanego, Berto. Zaczynam wierzyć w wygraną Janka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.