RAMOS CZEKA NA RIGONDEAUX

W ubiegłym miesiącu na gali w Atlantic City 24-letni Rico Ramos (20-0, 11 KO) znokautował w siódmej rundzie Japończyka Akifumi Shimondę (23-3-1, 10 KO) zdobywając tytuł WBA wagi super koguciej. Teraz "Suavecito" czeka na walkę z niesamowitym Kubańczykiem, Guillermo Rigondeaux (8-0, 6 KO), który jest jego obowiązkowym pretendentem.

- Słyszałem, że Rigondeaux powraca w listopadzie, jesteśmy na niego gotowi. Nie mam pewności co do tego, że właśnie z nim stanę w ringu w następnej walce, jednak jest moim obowiązkowym pretendentem i myślę, że trafię właśnie na niego. Jestem pewien że w moim rekordzie liczba wygranych wzrośnie po tym starciu. Kogokolwiek mój promotor postawi przede mną, zrobię co do mnie należy i zachowam tytuł - oznajmił Ramos.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pyrek85
Data: 31-08-2011 18:32:38 
Z całym szcunkiem dla Ramosa ... jesli Rigondeaux będzie jego rywalem to ... nie wróżę mu świetlanej przyszlości bo sądzę ze Kubańczyk będzie po tej walce właścicielem pasa ...
 Autor komentarza: Norbert
Data: 31-08-2011 20:25:58 
Ooooooo ! To Guillermo Rigondeaux będzie miał PAS na bank !
Ramos to nie ta półka , nie ta liga , heeeeh
 Autor komentarza: Maynard
Data: 31-08-2011 20:52:35 
Dobrze. Niech straci pas, ale czegoś go walka z Rigo na pewno nauczy. Ramos jest tak młody, że dostanie jeszcze wiele szans, a takiego rywala może długo nie spotkać.

Na pewno z chęcią bym obejrzał.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.