REWANŻ HUCKA Z LEBIEDIEWEM W LISTOPADZIE?

Rosyjski pięściarz wagi junior ciężkiej, Denis Lebiediew (22-1, 17 KO), na początku listopada może stanąć do rewanżowego pojedynku z mistrzem świata WBO, Marco Huckiem (33-1, 24 KO), który pokonał go w grudniu ubiegłego roku w Berlinie.

- W Erfurcie, spotkałem generalnego menedżera grupy Sauerland Event, Chrisa Meyera, z którym rozmawialiśmy o możliwości przeprowadzenia rewanżu Lebiediewa z Huckiem - poinformował rosyjskich dziennikarzy menedżer Władimir Hriunow. - Wysłuchaliśmy także opinii przeciwników tej walki, no i przedstawiliśmy nasze racje.Jeśli mówimy o przewidywanym terminie wspomnianej rywalizacji, to w przypadku pozytywnego zakończenia negocjacji, będzie to pierwszy tydzień listopada. Ostateczne decyzje w tej sprawie zostaną podjęte w nadchodzącym tygodniu.

Rosyjscy dziennikarze przypomnieli, że grupa Sauerland Event wcześniej planowała doprowadzenie Hucka do unifikacyjnej walki z mistrzem świata WBC, Krzysztofem Włodarczykiem, zaznaczając przy tym, że najbliższa sportowa przyszłość Polaka, po niedawnych perypetiach zdrowotnych, "jest niejasna".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 31-08-2011 11:29:51 
Jak to niejasna?

Włodarczyk dzierży pas w wersji dożywotniej i nie będzie się wygłupiał z kolejnymi walkami!
 Autor komentarza: DAB
Data: 31-08-2011 11:47:07 
Denis więcej agresji musi mieć w sobie w porównaniu z pierwszym pojedynkiem a będzie K.O.Hucka trzeba łamać w ringu narzucając swoje odpowiednie mocne tempo a jak ktoś ma do tego dość wysokie umiejętności i mocny cios jak Rosjanin to skończy Marco przed czasem.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 31-08-2011 12:54:47 
Huckowi powoli wyczerpują się pasujący pod względem stylu rywale (został jedynie Fragomeni), więc może rzeczywiście zawalczy z Lebiediewem. Na plus trzeba mu zapisać to, że w ogóle broni pasa w przeciwieństwie do innych "mistrzów" kategorii cruiser.
 Autor komentarza: paablo12345
Data: 31-08-2011 13:11:54 
a ja tak sobie przewrotnie myślę, że Huck poszedł ze swoimi umiejętnościami i doświadczeniem do przodu i tym razem pewnie pokona Lebiedieva.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 31-08-2011 13:18:57 
paablo12345
Myślę dość podobnie,tylko że i po Rusku spodziewał bym się teraz trochę więcej.Ja bym powiedział że walka nie ma wyraźnego faworyta i mogła by być naprawdę niezła.
 Autor komentarza: redd
Data: 31-08-2011 13:42:50 
Też uważam, że Huck się trochę rozwinął boksersko tylko jest jedno ale. Czy Huck zechce boksować czy bić się? Jego walka z Nakashem była dobra, Huck walczył mądrze i konsekwentnie z non stop atakującym rywalem. Z drugiej strony ostatnia walka z Garayem to była bijatyka, a do tego Huck trochę spuchł kondycyjnie. Wydaje mi się, że Huck wie, że wojna z Lebedevem może się skończyć dla niego nienajlepiej i postara się zawalczyć tak jak z Nakashem.

Lebedev to też zagadka. Myślę, że będzie faworytem jeżeli zaboksuje tak agresywnie jak z Aleksiejewem czy pierwszych 8 rund z Huckiem. Jednak jego ostatnia walka z Jonesem trochę mnie zaniepokoiła. Denis był tam mało agresywny, jakiś taki niezdecydowany, za mało atakował i często odpuszczał. Dopiero w ostatniej rundzie bardziej przycisnął i od razu przyniosło to efekty. Nie wiem czy Denis po prostu chciał zawalczyć jak najdłuższy dystans, czy, co gorsze, przez wałek z Huckiem stracił na pewności siebie? Jestem jednak pewien, że Lebedev z walki z Jonesem polegnie z Huckiem.

O szansach trudno mi pisać, ponieważ ciężko przewidzieć co zaprezentują ci bokserzy. Możliwości jest kilka, ale liczę na dobrą walkę ze strony Lebedeva i oczywiście jego zwycięstwo.
 Autor komentarza: glaude
Data: 31-08-2011 14:18:14 
Lebiediem popełnił jeden błąd w ostatniej walce- nie dał Bośniakowi KO.

Huck w obronie jest do bani, a jego podwójna garda zakrywa tylko górę.
Denis musi mu konsekwentnie obijać bebech mocnymi ciosami, wtedy wykończy Muamara kondycyjnie i zrobi z nim to- co swojego czasu Cunningham.
 Autor komentarza: paablo12345
Data: 31-08-2011 15:31:06 
Zauważcie, że większośc nas zauważyła problem Denisa z aktywnością w ringu. W poprzedniej walce to Huck się bronił a co by było gdyby Huck poszedł na młuckę? Nie jest powiedziane, że Denis by się nie pogubił.
 Autor komentarza: weren
Data: 31-08-2011 17:27:14 
glaude
nie wiem czy zauwazyles ale Denis obijal bebechy Hukica to czasu kiedy sedzia zaczal mu zwracac uwage ze jego prawidlowe ciosy sa ponizej pasa
 Autor komentarza: pyrek85
Data: 31-08-2011 18:38:11 
I a taka walkę długo czekałem ... mam nadzieje ze Lebiedeev da w końcu nauczke takiemu pseudo mistrzowi jakim wg mnie jest Huck !!
 Autor komentarza: DAB
Data: 31-08-2011 20:28:04 
Postępu Hucka w dwóch ostatnich walkach nie widziałem a regres w porównaniu do ich pierwszego pojedynku.Nie przekonuje mnie nadal zresztą pierwszą przegrał.
 Autor komentarza: Drago
Data: 01-09-2011 00:14:13 
"I a taka walkę długo czekałem ... mam nadzieje ze Lebiedeev da w końcu nauczke takiemu pseudo mistrzowi jakim wg mnie jest Huck !! "

Oj nie jest tak źle z tym Huckiem jak na poziom tej wagi. Fakt, że powinien mieć w rekordzie więcej porażek, ale przynajmniej walczy nie to co G. Jones który broni pasa raz na rok, albo Włodarczyka który walczy i wygrywa bez walki niczym Chuck Norris :D
 Autor komentarza: glaude
Data: 01-09-2011 08:10:31 
@weren
Zgadza się. Było dokładnie tak jak napisałeś.
Natomiast można tego łatwo uniknąć w rewanżu. Wystarczy że Lebiedź będzie zadawał ciosy na brzuch, ale nie frontalnie- tylko na boki.
I to na same boki, na żebra. Bolą jak cholera, a i sędzia nie może się doczepić gdy cios jest niski. Bo niby co ma tam boleć, kość biodrowa???

Takie ciosy na sam bok (byle nie za bardzo z tyłu- bo to może być odebrane jako cios na nerki) rozbiją gardę "Niemca". Bo nawet jak przesunie łokcie na bok- to odsłoni środek brzucha. A wtedy Denis może walić w dołek podpiersiowy (poniżej mostka)- ten obszar ciała jest "odarty" z mięśni i precyzyjny cios może powalić.
Niektórzy twierdzą, ze takie uderzenie pod mostkiem przenosi się na splot słoneczny, ale ile w tym prawdy- nie wiem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.