JUŻ OSTRO POMIĘDZY PROKSĄ I SYLVESTREM

Już 1 października jeden z najgorętszych polskich prospektów - Grzegorz Proksa (25-0, 18 KO), skrzyżuje rękawice z niedawnym mistrzem świata wagi średniej, Sebastianem Sylvestrem (34-4-1, 16 KO). Stawką ich potyczki będzie wakujący tytuł mistrza Europy tej kategorii. Póki co obaj bokserzy spotkali się na konferencji prasowej i już "zaiskrzyło" pomiędzy nimi.

Podczas pozowania do zdjęcia twarzą w twarz, co jest normą w boksie zawodowym, zawodnicy tak głęboko spojrzeli sobie w oczy, że... nikt nie mógł ich rozdzielić i doszło do lekkich przepychanek. Obyło się bez zadymy, ale w ringu szykują się spore emocje - oby ze zwycięstwem Proksy w tle.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 31-08-2011 10:28:05 
To nie będzie pojedynek pomiędzy Proksą a Sylwestrem lecz pomiędzy... talentem Proksy a przeciętnością Łapina.

Obawiam się, że może wygrać przeciętność Łapina i w efekcie na ringu podniosą rękę Niemca. Mam nadzieję, że takl się nie stanie, ale tego typu sytuacja w końcu będzie miała miejsce, bo Łapin dla Proksy to jak założnie karoserii Daewoo na silnik Ferrari. To po prostu nie ma prawa dłużej funkcjonować.
 Autor komentarza: DAB
Data: 31-08-2011 10:28:08 
S.S dostanie baty
 Autor komentarza: tolek78
Data: 31-08-2011 10:28:44 
dajesz Grzesiu Sylwester jest jak najbardziej w twoim zasięgu może być super walka
 Autor komentarza: Darxoon1
Data: 31-08-2011 10:33:10 
Sylvester ma juz pewną spinke ... a po walce coz zacznie sie piskliwie tlumaczyc... jak to ma w zwyczaju...

Pas będzie Grzecha ... chodz nie ukrywajmy jak powiedział ktos ostatnio

- w Gebelsach jak polozysz goscia na dechy to masz remis...

wiec musi byc ... skonczyc go przed czasem.
 Autor komentarza: Norbert
Data: 31-08-2011 10:38:26 
Nie ma się co denerwować - Grzesiek powyciera nim ring,do samego Sylwestra będzie leczył skutki walki z naszym mistrzem Grzegorzem I Proksą , heeeeeh
 Autor komentarza: Norbert
Data: 31-08-2011 10:46:30 
Grzesiek musi przyjąć taktykę Tomka Adamka jak walczył z Urlichem na niemieckim terenie...
 Autor komentarza: Cadabra
Data: 31-08-2011 10:55:28 
@ UrbanHorn

true true.. :(
 Autor komentarza: grzemill
Data: 31-08-2011 11:18:39 
szczerze niecierpię Sylwestra, w zasadzie za wszystko: za boks nudny i pasywny jak u Ottkego, za Meklemburgię i poniemiecką facjatę itd. itd. itd., ale "na papierze" to Proksa ma niewielkie szanse, tym bardziej że SS jest bokserem bardzo niewygodnym. Ciekawe jest to, że jego styl to szczyt marzeń Łapina, czyli taki boks bez boksu, gość po prostu nie bije tylko zamęcza przeciwników, sam mając szczelnie zabetonowaną gardę.
 Autor komentarza: DAB
Data: 31-08-2011 11:34:25 
Proksa ma bajeczne czucie walki.To jeden z największych talentów w światowym boksie na przestrzeni ostatnich lat.Nie mam wątpliwości,że to urodzony mistrz świata.To jego przeznaczenie i tak powoli do niego dojdzie a panował będzie długo
 Autor komentarza: grzemill
Data: 31-08-2011 12:21:27 
DAB a co to jest "czucie walki"? Wyczucie dystansu na ten przykład to wiem co, refleks, siła, kondycja, ale czucie walki?
To prawda, że Proksa jest efektowny, jego boks jest przyjemny dla oka, ale jest też niesprawdzony - zobacz z kim walczył? Nikt go tak naprawdę jeszcze nie sprawdził, można powiedzieć że jak SS będzie w formie to będzie "chrzest" dla Proksy.
 Autor komentarza: MateuszHrabia
Data: 31-08-2011 12:30:50 
Powodzenia Panie Grzegorzu!!!!!!!!!!
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 31-08-2011 13:16:12 
Jest to prawda ze Grzesio nie jest sprawdzoney ,ale ja wniego wierze .Ma troche pod gorke z tymi rywalami ,bo juz pare razy z walki nie dochodzily do skutku.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 31-08-2011 13:18:58 
@grzemill

Myślę, że z tym "czuciem walki", to DABowi chodziło o naturalny talent do uprawiania boksu, który jest rzadkością, a który można m.in. zaobserwować u Proksy. Chodzi o to, że pewne ruchy, które u większości bokserów są efektem wyuczonym droga długotrwałego treningu, u bardzo nielicznych są jak gdyby wrodzone i naturalne. Ja takich bokserów nazywam artystami ringu i zaliczam do nich np. Dawsona i Butego. Proksa oczywiście jeszcze nie osiągnął takiego poziomu, ale ma dobre zadatki.
 Autor komentarza: black1
Data: 31-08-2011 13:24:09 
Szczerze mówiąc to Grzesiek jest chyba najbardziej elokwentnym w rozmowie bokserem jakiego znam. Lubię takich gosci to sprawia że sport ten nie ma w szeregach tylko ludzi z podejrzaną przeszłością ale również takich którzy są inteligentni w rozmowie, zachowaniu a na ringu prezentują wysoki poziom. Mnie jeszcze na razie nie zachwyca styl walki Grzesia bo jeszcze czegoś w nim brakuje, ale mam nadzieję ze te przeobrażenia dokonają się przed walką o tytuł mistza świata o który mam nadzieje zawalczy.
 Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 31-08-2011 13:57:11 
dajcie już spokój z tym Grzesiu, Grzesiu, Grzesiu...

Talent to coś takiego, gdzie mamy również olej w głowie, olej, który pozwoli znaleźć się we właściwym czasie we właściwym miejscu. Tymczasem potencjał bokserski Proksy (przyznaję, że duży) trafia w ręce Łapina. A to juz jest kpina!!!

Diament wymaga starannej i profesjonalnej obróbki a nie rąk wątpliwego rzemieślnika jakim jest Łapin. Ten duet pokaże nam jak się marnuje olbrzymie potencjały. Nie piszcie więc o kawałku rzeczywistości na zasadzie OCH i ACH bo Proksa z takim trenerem to PÓŁ-PROKSA.

A czy będzie Full-Proksa?
Jeśli się słyszy z ust Proksy peany nt. Łapina... wątpię!
 Autor komentarza: grzemill
Data: 31-08-2011 13:59:43 
Hugo
Jeżeli tak należy to rozumieć to coś w tym jest. Jak pokona SS w tym swoim ładnym stylu to bramy wielkich sukcesów będą przed nim otwarte na oścież. Ale tak "na papierze" to trudno mówić o jakiś wielkich szansach w tej walce.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 31-08-2011 14:05:49 
UrbanHorn
To ty daj spokój z tymi pojazdami na Łapina,on pod swoją opieką nie miał jeszcze takiego Talentu więc może się okazać że Grzesiu daleko z nim zajdzie.Skoro nawet dość przeciętnych zawodników potrafił do czegoś doprowadzić to może Proksę poprowadzi do sukcesów na dużą skalę.
 Autor komentarza: DAB
Data: 31-08-2011 14:10:22 
grzemill
Wszystko co trzeba jest do tego stworzony,do walki.To widać a rozbijać na szczegóły mi się nie chce część sam wymieniłeś.
Każdy do pewnego momentu jest nie sprawdzony , po tej walce na szczęście to się w wielu opiniach zmieni i to pojedynek wytłumaczy więcej niuansów.Pozdrawiam
Nie widzę w tym chłopaku bokserskich wad.Elementy których komuś może brakować jak np. wysoka garda zastępuje zejściami i refleksem,pracą nóg.Ma po prostu swój styl to cenne.Będę się nim zachwycał ,bo tak to odczuwam.
 Autor komentarza: DAB
Data: 31-08-2011 14:10:54 
Papier nie walczy a bokserzy
 Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 31-08-2011 14:15:04 
@liscthc - nie miał? Bo co? Bo on tak twierdzi?

Sorry ale wmawianie przez lata, że biedny Łapin dostaje pod opieke non-stop tylko lewusów jest już nie tylko śmieszne, jest żałosne. Łapin to po prostu przeciętność nad przeciętnościami, który idealnie pasuje Wasilewskiemu do jego powiatowo-ucieczkowej strategii. Bierny, mierny... ale Wierny!!!
 Autor komentarza: liscthc
Data: 31-08-2011 14:30:41 
UrbanHorn
Sorry,ale to ty tak samo wmawiasz że Łapin jest przeciętny,to dlaczego ja mam nie wmawiać że jego bokserzy są dość przeciętni???
Nie trza być wielkim geniuszem żeby stwierdzić że Sosnowski,Kostecki,Jackiewicz,Kołodziej czy Włodarczyk,a wcześniej Bonnin to nie są bokserskie diamenty.Myślisz że Roach,Steward czy Richardson wydobyli by z nich ten ukryty talent??? Bo ja twierdzę że nie.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 31-08-2011 14:42:28 
Trudno oceniac Lapina po dotychczasowych dokonaiach gdyz jego zawodnikom talentu nie zbywa a cos tam niektorzy osiagneli.po kilku walkach Proksy bedziemy wiedziec cos wiecej bo ten talent ma i ta walka bedzie takim sprawdzianem dla nich obu.
A tak swoja droga ciekawe dlaczego Gmitruk nie wspolpracuje z Proksa
 Autor komentarza: DAB
Data: 31-08-2011 14:43:30 
Łapin jest dobrym trenerem.Szpilka i Proksa są przykładem,że on bazuje na atutach swojego podopiecznego.Z niektórej mąki po prostu dobrego chleba nie będzie i on z niektórych zrobił maks co mógł-poprawnych zawodników,których menadżer wypchnął w dodatku wysoko w rankingach jednak nie mają oni aż tak wiele talentu by błyszczeć jasnym światłem-by ten chleb naprawdę kibicom smakował.Z Proksą będzie zupełnie inaczej,ze Szpilką być może też.Łapin tu pokazuje swoją trenerską mądrość której się nie dostrzega.Nie zmienia wrodzonych predyspozycji,płynie z nurtem tego co zawodnik już ma dobrego w bokserskim rzemiośle i to szlifuje.Moim zdaniem podejście bardzo dobre.Jednak niektórzy nie mają tego swojego stylu i mieć nie będą i uczy ich poprawności schematów,bo są i tacy zawodnicy którzy wg. nich zdobywają tytuły,jeśli owe schematy poprzesz,ambicją ,pracą,odpornością i przede wszystkim odwagą -psychiką wojownika.Także trener wykonuje bardzo dobrze swoją robotę w dodatku z dużą grupą.Wielu zauważyłem zniechęca do niego akcent jak i co mnie również zirytowało niefortunne wypowiedzi w walce Diablo vs Palacios ale to nie do niego powiinno się mieć pretensje a do Krzyśka i jego promotora.Trener na pewno miał na myśli ,by Krzysiek boksował jeśli chce w ogóle wygrać na punkty-stąd uważam określenie daj szansę.Kiepsko to brzmiało ale przez pryzmat tego co prezentuje promotor Diablo pan W.Dlatego myśli się w tych kierunkach,jednak Łapin jest naprawdę dobrym trenerem takim nie na pokaz,trochę cichym jednak uważam ,że dobrym i skutecznym.Wyciąga maksa z materiału jaki mu dają,może brak w nim elokwencji psychologa ale uważam ,że to jedynie publicznie.Zawodnicy bardzo go szanują ,my go po prostu w codziennych kontaktach nie znamy.Wielu przez media buduje swój autorytet a Łapin robi go z zawodnikami.Ja coraz bardziej go cenię właśnie za całokształt i przykłady podejścia do Proksy i Szpilki tylko mnie utwierdzają ,że on naprawdę się do tej pracy nadaje.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 31-08-2011 14:49:19 
Moze Lapin pwinien powiedziec ,macie do mnie pretrnsje to rownie dobrze mozecie zadzwonic do FSO i zapytac dlaczego to cos nie jezdzi jak Ferrari
 Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 31-08-2011 15:21:53 
Panowie - dramatycznie upraszczacie...

Łapin poprzez swoich zawodników prezentował się nam setki razy. I setki razy widać.. no właśnie - co?

Ljewy prjawy

Bez jaj - dobry trener COŚ jest w stanie wykrzesać nawet z największego drewniaka. Tymczasem Łapin UNIKA jakiejkolwiek odpwiedzialnośći za wyniki! Posłuchajcie jego wypowiedzi i zrozumiecie, że facet kompletnie nie nadaje się na trenera. On nie ma za grosz charyzmy.

@DAB - Szpilka i Proksa nie są ŻADNYM przykładem. Równie dobrze mogę ci udowodnić, że już coś w nich zostało zepsute. Po tylu walkach hehehe
 Autor komentarza: Emilio
Data: 31-08-2011 15:24:30 
Już po S.S...
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 31-08-2011 15:25:43 
Ja to ujmę tak , talent (według mnie) to można mieć do śpiewania . Tu się liczy ciężka praca , jak wszędzie zresztą , więc może Proksa jest po prostu bardziej pracowity od reszty 12kp . Wypowiedzi Grześka zawsze miło jest słuchać , nie to co jąkania Szpilki ,dukania Włodarczyka czy "mam wyjebane" Cygana , myślę ,że to on powinien mówić na konferencji zamiast Zbarskiego . Co do walki , problemem jest na pewno szczelna obrona Sylwestra ,ale wierzę ,że Grzesiek znajdzie na nią sposób .
 Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 31-08-2011 15:25:56 
@zeitgeist

"Moze Lapin pwinien powiedziec ,macie do mnie pretrnsje to rownie dobrze mozecie zadzwonic do FSO i zapytac dlaczego to cos nie jezdzi jak Ferrari"

Tym wywodem tylko potwiedzasz moją opinię... Zakładając, że to prawda Łapin juz dawno nie kisiłby sie u Wasilewskiego. A kisi się bo ciągnie swój do swojego. Łapin i Wasilewski od lat jadą na tym samym wózku. Wygląda na to, że bardzo im to odpowiada. Powiatowe ambicje przeciętnie utalentowanych panów.
 Autor komentarza: cop
Data: 31-08-2011 15:26:59 
Uwazam Prokse i Masternaka za dwa najwieksze talenty mlodszej generacji w Polsce. Sadze rowniez, ze brak odpowiedniej grupy promocyjnej a w przypadku Proksy rowniez trenera, moze byc bardzo powazna przeszkoda w osiagnieciu sukcesow, ktore ci dwaj moga osiagnac.
Grzegorz Proksa, ze swoim niezwykle interesujacym stylem ringowym, szybkoscia, mobilnoscia, niesamoiwitym refleksem i oczywiscie nalezy dodac pozycje leworeczna, jest piesciarzem mogacym zdobyc wszystko w dywizji, ktorej moglby stac sie gwiazdorem. Czy walczac ciagle w malych salkach dookola calej Europy osiagnie to wszystko. Moim zdaniem nie, ale Sylwestra pokona bez zadnego wiekszego problemu. Dlaczego tak sadze? No coz, spojrzcie sie na kilka ostatnich walk Niemca. Pomijam juz Daniela Geale, gdyz te walke ogladalem tylko we fragmentach, ale skupie sie na walce z Romanem Karmazinem, bodajze z 2010 roku i wczesniejszym pojedynkyu Sylwestra z Giovani Lorenzo. Obserwujac oba pojedynki i analizujac roznice w stylu walk Sylwestra i Proksy, sklonny jestem stwierdzic iz bedzie to jednostronne, dominujace widowisko, w ktorym Grzegorza talent nie pozwoli zaistniec Niemcowi w ringu. Podane przeze mnie przyklady walk Sylwetra sa znakomitym wyznacznikiem formy niemieckiego piesciarza i jego limitowanych mozliwosci. Oczywiscie walczac na terenie przeciwnika, nalezy go zdominowac i nie spodziewaam si niczego innego.
Gdybym mial wlasna grupe promocyjna, zainwestowalbym czas i pieniadze by sciagnac do US Prokse i uczynic z niego gwiazd boksu zawodowego. Z piesciarzy nieznanych u nas a wartych poznania, Proksa jest takim wlasnie zawodnikiem, ktoremu warto kibicowac. No coz, rozpisalem sie odrobine...
 Autor komentarza: Poirot
Data: 31-08-2011 15:31:56 
Łapin nie jest taki zły. Z Włodarczyka zrobił mistrza świata więc jest to ogromny sukces.
Do tego w wywiadzie jakiś czas temu sam mówił, że nie chce zmieniać specjalnie stylu Proksy/
 Autor komentarza: DAB
Data: 31-08-2011 15:32:29 
UrbanHorn
Nic nie możesz ,bo jako trener Łapin nic w nich nie zepsuł dla mnie to żaden dowód a bzdura i takie jest moje zdanie.A wyniki Łapina z tymi zawodnikami same go obronią,poza tym jakby nie było kilku wręcz przeciętnych całkiem nieźle wyszkolił w tym jeden został mistrzem świata.A sprawy promocyjne jak i to ,że owy mistrz jest trochę dziwny to nie jego wina.Trener jest dobry i żadnych dowodów nie ma ,że nie jest.Nie zepsuł ,żadnego wielkiego talentu,uważam ,że ma dwa Proksę i mam nadzieję ,że Szpilkę a wyniki będą go broniły.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 31-08-2011 15:38:40 
UrbanHorn
Jezeli nawet Lapin tak jak mowisz nie jest trenerem dobrym to i tak niczego to nie zmienia ,bo skoro Proksa z nim trenuje to widocznie nie ma kogos innego .Ja poczekam kilka walk Proksy ( o ile bedzie ich wiecej}pod skrzydlami Lapina i bede wiedzial co onim myslec,narazie czekam na walke z SS i kibicuje im z calego serca
 Autor komentarza: cop
Data: 31-08-2011 15:50:27 
Kto bylby dla Proksy najlepszym trenerem? Patrzac na styl i co moze jeszcze Polak osiagnac w ringu, Mayweather jest tym, ktory uczynilby go wirtuozem. Wiem, ze nie lubicie Mayweathera za jego tzw. "gebe", ale trenerem jest znakomitym. Pamietam co zrobil z de la Hoya, jak udoskonlil jego arsenal, sposob porusznia sie w ringu i przede wszyskim obrone...
Z grup promocyjnych, z pewnoscia szanse na wspolprace z GBP, czy Top Rank musialyby zostac stworzone, by otrzymac jakakolwiek walke na antenie wielkich korporacji. Jedna dobra walka na SHO czy HBO i Proksa jest gwiazda, ktorej niedaloby sie pominac.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 31-08-2011 15:57:46 
Po wygraniu tej walki Proksa może wskoczyć do rankingu the ring ,ponieważ Sylwester jest tam na 4 miejscu , więc trochę szumu by mogło być . Tylko z powodu mojej niechęci do Aruma wolałbym zobaczyć Grześka w GBP chociaż na tą chwilę wydaje mi się ,że to Top Rank jest potężniejszy . Z tym Mayweather'em to nie byłby głupi pomysł , Naazim Richardson też nie byłby głupim wyborem
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 31-08-2011 16:04:53 
Trener Haye tez mogl by dac rade ,bo Groves z DeGalem walczyl zajefajnie ,ale to polityka rzadzi.Kazda opcja byla by dobra gdzie mial by stworzone warunki i promocje
 Autor komentarza: cop
Data: 31-08-2011 16:11:21 
Dokladnie Panowie i Panie. Mam nadzieje, ze sam Proksa bedzie chcial osiagnac szczyt swoich mozliwosci i zdobedzie sie na kroki, ktore pozwola mu zdobyc wszystko na co go stac, a w mojej opinii stac go na slawe, wielkie pieniadze i dominowanie w swej wadze.
Czy znana jest wam jego sytuacja kontraktowa z jego obecnym promotorem (Zbarsky???)???
 Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 31-08-2011 16:18:38 
@Poirot

"Łapin nie jest taki zły. Z Włodarczyka zrobił mistrza świata więc jest to ogromny sukces."


Żartujesz? Po pierwsze z tym mistrzem to przesada, po drugie - pasek ma dzięki układom Wasilewskiego, który non-stop szuka takich przeciwników, którzy coś mają a nie grzeszą umiejętnościami. Patrz np. Fragomeni.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 31-08-2011 16:38:05 
@cop
Tak to Zbarski , i właśnie jest ten problem ,że nikt nie ma pojęcia jak ten kontrakt wygląda , szukałem w internecie informacji na ten temat , nic . Sądzę ,że to typ jakiegoś niewolniczego kontraktu bo przecież Grzesiek swój rozum ma , i widzi ,że walczy na jakiś popierdółkowych galach z bumami spod budki , więc mógłby go zerwać czy coś . Szkoda by było jakby Grzesiek się marnował u tego ciula do 30 . Jak wcześniej wspomniałem , Proksa jeśli zwycięży może wskoczyć do rankingu the ring (Sylwester jest tam 4 ) co mogłoby wzbudzić zainteresowanie nim jakiś lepszych grup promotorskich , choćby głupiego universum czy sauerlanda
 Autor komentarza: duperszwancer
Data: 31-08-2011 16:53:38 
rozpier...tego ss-esmana !!!!!!!!!!!!
..na niemcach trzeba sie msic po wiecznosc..
William szejk zbir
 Autor komentarza: cop
Data: 31-08-2011 16:55:08 
"szansepromotions Data: 31-08-2011 16:38:05 @cop
Tak to Zbarski , i właśnie jest ten problem ,że nikt nie ma pojęcia jak ten kontrakt wygląda , szukałem w internecie informacji na ten temat , nic . Sądzę ,że to typ jakiegoś niewolniczego kontraktu bo przecież Grzesiek swój rozum ma , i widzi ,że walczy na jakiś popierdółkowych galach z bumami spod budki , więc mógłby go zerwać czy coś . Szkoda by było jakby Grzesiek się marnował u tego ciula do 30 . Jak wcześniej wspomniałem , Proksa jeśli zwycięży może wskoczyć do rankingu the ring (Sylwester jest tam 4 ) co mogłoby wzbudzić zainteresowanie nim jakiś lepszych grup promotorskich , choćby głupiego universum czy sauerlanda "


Z pewnoscia nie zyczylbym Proksie jakichkolwiek ukladow z niemieckimi promotorami. Oczywiscie zakladam, ze jego umowa ze Zbarskim nie jest typem "niewolniczego ukldu" i pozwoli Grzegorzowi na podjecie odpowiedniej decyzji juz wkrotce. Niech mi ktos powie, jak to jest mozliwe, ze jeden z najzdolnieszych piesciarzy w Polsce, nie jest pokazywany przez polska tv i nie walczy w swym kraju a blaka sie po calej Europie, narazajac siebie na niesprawiedliwa porazke??? Ktory promotor chce czegos takiego dla swojego zawodnika? Nie ma to najmniejszego sensu...
Oczywiscie, to sa tylko moje obserwacje sytuacji, o ktorej nie wiem zbyt duzo a wnioski wyciagam na podstawie waszych informacji i tego co uda mi dostrzec na youtube...
 Autor komentarza: duperszwancer
Data: 31-08-2011 16:55:43 
stawiam grubo na grzesia...siano czywiscie ..tak jak na Adamka.!!!!!!
polskie sztandary..na pochobe skur....
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 31-08-2011 17:07:53 
@cop
Każdy lepszy od tego co ma teraz ,nawet niemiecki promotor . Gdzieś czytałem ,iż Proksa na samym początku kariery podpisał ,że Zbarskim kontrakt na walki w stanach (i walczył bodajże 2 walki) lecz kasa się skończyła , a ,że przez to Grzesiek jest w czarnej dupie teraz to chyba nic nie poradzimy. Prawda jest taka ,że choćby Proksa zdobył i mistrza świata to z tym promotorem i tak by musiał się obijać po podrzędnych galach , a czas leci , super G ma już przecież 26 lat
 Autor komentarza: duperszwancer
Data: 31-08-2011 17:13:14 
Zbarski kurde chlopie ..wez sie w garsc..!
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 31-08-2011 17:35:15 
Obawiam sie ze Sauerland tak skonstruował kontrakt na walke ze przejmie Prokse gdy ten wygra ..
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 31-08-2011 21:34:47 
nawet jak Sauerland go przejmie to Proksa przy ciezkiej pracy i swym stylu walki moze wiele zyskac ,walczyc o tytuly ,zdobyc popularnosc no i napewno zarobic spora kase
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.