BARRETT LICZY NA POJEDYNEK Z POWIETKINEM

Amerykański pięściarz wagi ciężkiej, Monte Barrett (35-9-2, 20 KO), który w swoim ostatnim pojedynku pokonał jednogłośnie na punty Davide Tuę, wyraził chęć zmierzenia się w ringu z regularnym mistrzem świata WBA, Aleksandrem Powietkinem (22-0, 15 KO).

- Chcę teraz dostać znaczącą walkę, nie chcę walczyć tylko i wyłącznie dla pieniędzy. Mam nadzieję na pojedynek mistrzowski z Powietkinem - wyraził swoje życzenie Barrett. - Biorąc pod uwagę prowadzone przez jego obóz negocjacje z Holyfieldem, Rahmanem i Haye`em, uważam, że jestem od nich bardziej godnym kandydatem na pretendenta. Z tego co jednak widzę, najbardziej oczywistym kandydatem na rywala dla mistrza jest teraz Holyfield i mocno się zastanawiam się, dlaczego zespół Powietkina idzie taką właśnie drogą. Z Powietkinem łączy mnie pewna historia. Kiedy trenował w Stanach, zadzwonił do mnie Teddy Atlas. Przeboksowaliśmy wspólnie z jego podopiecznym 40 lub 50 rund, z których wygrałem na pewno 30 lub 40. Tak, więc mamy - jakby - niedokończone sprawy. Powietkin jest wielkim sportowcem i dżentelmenem. Mam nadzieję, że powie: "ten facet zasługuje na szansę" - zakończył Amerykanin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Igorexy
Data: 31-08-2011 08:38:06 
Biorąc pod uwagę prowadzone przez jego obóz negocjacje z Holyfieldem, Rahmanem i Haye`em, uważam, że jestem od nich bardziej godnym kandydatem na pretendenta.

buehehe. No napewno jesteś godniejszym kandydatem od heya juz chyba zapomnial kto mu wpierdol spuscil. Haye przegral z wladem ale przegrac z nim to zaden wstyd. normalnie żenada to wba ten ich pas regular i ten ranking to jest smiech na sali.
 Autor komentarza: Igorexy
Data: 31-08-2011 08:40:04 
aha zapomnialem dodac że chyba nikt powietkina nie traktuje jako prawdziwego mistrza ... tak jak powiedzial roger bloodworth obecnie żeby nazywac sie i byc mistrzem musisz pokonac jednego z braci to chyba z reszta wie kazdy kto sie boksem interesuje
 Autor komentarza: rocky86
Data: 31-08-2011 08:45:00 
Następny dziadek obok Holyfielda i Rahmana do obrony paska do spodni "WBA Regular". WBA to totalna żenada, zarówno jeśli chodzi o ranking, jak i tego niby mistrza. Tak jak pisałem w innym temacie Povietkin powinien mieć obowiązek walki z Władem w pierwszym "wolnym terminie" Kliczki.
 Autor komentarza: Saito
Data: 31-08-2011 08:53:25 
W porównaniu do braci Povetkin wydaje się łatwym łupem ponieważ przynajmniej jeśli chodzi o warunki fizyczne to jest w zasięgu każdego. Więc teraz będzie duża kolejka do jego pasa... kolejka wszelkiej maści emerytów i wypalonych bokserów jak Barrett.
 Autor komentarza: Zakrza
Data: 31-08-2011 08:57:42 
Co to za ludzie w ogóle są? Nie żebym o nich nigdy nie słyszał, ale oni w ogóle mieszczą się w pierwszej rankingu 15?!
Oczywiście wiem, że jak odpowiednio się zapłaci WBA to się zmieszczą tuż przed walką:P
 Autor komentarza: unlocer
Data: 31-08-2011 09:13:31 
A mówiłem że tak będzie.Kto jeszcze chce walczyć z tym mistrzem kl b ? Może ktos z naszych? Mamy paru w treningu i na emeryturach.
 Autor komentarza: milan1899
Data: 31-08-2011 09:44:46 
Poniższa wiadomość łamie postanowienia regulaminu. Użytkownik milan1899 piszący z IP: 188.147.82.102 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.


Podobno Najman tez ma z Powietkinem niedokonczone sprawy, jak podaje gwizdek.eu wszystko rozpoczęło się nad polskim morzem , latem 2010 roku , miejsce akcji Leba , Powietkin stał spokojnie w kolejce po hot doga , nadszedł Najman i wjebal się na początek kolejki, wziął hot doga nie zapłacił i poszedł w swoją stronę zostajac niekwestionowanym mistrzem plaża nadbaltyckich , jak ustalili reporterzy gwizfka powietkin umocnipny zwycięstwem z czagsjewm w końcu jest w stanie zmierzyć się z koszmarem z wakacji , biorąc pod uwagę wszechstronnosc i
medialnosc bokserów na zimę musi być przygotowani na grzmoty :)
 Autor komentarza: AnanRukan
Data: 31-08-2011 10:31:27 
Dziwne że Harrison jeszcze nie wyskoczył z propozycją w końcu "to jego przeznaczenie" a te WBA w końcu się doczeka i zostanie oficjalnie nieznaczącą federacją
 Autor komentarza: xionc
Data: 31-08-2011 12:39:36 
Wydaje mi sie, ze najpierw Powietkin zmierzy sie z Holyfieldem, potem bedzie eliminator miedzy Hayem i Rahmanem (Haye skopie tylek), a dopiero potem Monte moze myslec o walce eliminacyjnej, ale bardziej w WBO niz WBA.
 Autor komentarza: glaude
Data: 31-08-2011 14:01:32 
@milan1899

Pojechałeś z tym postem.
Uśmiałem się do łez.
Dowcipnie i kulturalnie, poza: "wjebał"- ale sztuka wymaga niekiedy mocnych słów.
Bravo
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.