BURNS Z BRONEREM 26 PAŻDZIERNIKA W USA

Mistrz świata WBO wagi super piórkowej, 28-letni Szkot Ricky Burns (32-2, 9 KO) kolejny pojedynek w obronie tytułu stoczy 26 listopada. Jego rywalem będzie niepokonany 22-letni Amerykanin, Adrien Broner (21-0, 17 KO - na zdjęciu).

Interesujące, że pojedynek nie odbędzie się na terenie mistrza świata, tylko w rodzinnym mieście jego pretendenta, czyli w Cincinnati. Broner, który ma na swoim rozkładzie m.in. byłego mistrza świata Daniela Ponce De Leona i Jasona Litzaua,  od pewnego czasu głośno domagał się walki o tytuł mistrzowski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maynard
Data: 31-08-2011 07:33:59 
Życiowa szansa dla... obu bokserów.

Burns niby ma ten pas, nawet go parę razy obronił, ale rywale byli marni, lub kontuzjowani (Cook). Więc jedynym większym sukcesem jest wygrana walka z Martinezem (około remisu, ale werdykt w sumie ok). Teraz może zyskać wielki szacunek bokserskiego świata i fanów w USA.

Broner - to oczywiste - pierwszy większy tytuł. W dodatku rywal wysoko notowany przez The Ring, no i rodzinne miasto w tle.

Na pewno obejrzę.
 Autor komentarza: Darxoon1
Data: 31-08-2011 10:36:10 
Tak sobie mysle ze Burns straci pas przekretem... z uwagi na terytorium w ktorym walka sie odbywa...

Wokoł Bronera duzo szumu... ale Amerykance mają takich prospektow zawsze sporo ... i gdzies ta ich kariera wyhamowywuje... moze wlasnie stanie sie to na Burnsie.
 Autor komentarza: DAB
Data: 31-08-2011 11:40:15 
Broner to akurat wielki talent,będzie deklasacja.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.