NOWY WYDZIAŁ W STRUKTURACH PZB

Uchwałą Zarządu Polskiego Związku Bokserskiego z dnia 27 sierpnia 2011 roku powołany został nowy wydział w strukturach PZB - Wydział Profesjonalnego Boksu Amatorskiego. Przewodniczącym nowego wydziału został Hieronim Kozakiewicz, Prezes klubu KSW Tygrys Elbląg. Skład nowo powstałego wydziału przedstawiony zostanie na kolejnym posiedzeniu Zarządu PZB.

Jest to pierwszy krok w kierunku wprowadzenia w życie, na polskim gruncie,  rewolucyjnego projektu AIBA o nazwie "Boxing 16", opracowanego w celu utworzenia trzech głównych płaszczyzn, które do 2016 roku, mają działać pod parasolem AIBA - Boks Olimpijski (AOB). Międzynarodowa Liga Bokserska (WSB) i Profesjonalny Boks AIBA (APB).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zakrza
Data: 30-08-2011 23:43:22 
Nazwa w stylu: "żywy trup", "dom bezdomnych", czy "drewniany kamień".
 Autor komentarza: iron
Data: 30-08-2011 23:55:48 
Wprowadźcie wydział do kontroli sędziów w boksie amatorskim bo robią co chcą
 Autor komentarza: ludlum
Data: 31-08-2011 00:05:27 
zarzad to sie cieszy bo przytuli kolejna kase a nie bedzie robic nic.
taki kozakiewicz to jakies nieporozumienie w polskim boksie.
nic im taki wydzial nie da bo w polskim boksie nie ma kasy i czy sobie utorza jakas agende czy nie to nic nie zmieni. wszystko to jest takie robienie pod siebie i mydlenie oczu
 Autor komentarza: Puncher1209
Data: 31-08-2011 01:12:52 
sędziowie oprócz zarządu największe zło polskiego boksu
 Autor komentarza: ross
Data: 31-08-2011 12:20:12 
Pomysł AIBA nawet ciekawy, widać że mają apetyt i inicjatywę. U nas oczywiście powstanie kolejny dział, który niczym się nie wykaże i tyle w temacie. Ale nazwa rzeczywiście niefortunna, jakiś analfabeta ją wymyślił. Albo jest to tłumaczone przez google i przyjęte bez krytyki. Od razu przypomina mi się jakaś kreskówka, w której występowali Szeregowy Równoległy i chyba Generał Konkretny, po angielsku Private Public i General Specific :)
 Autor komentarza: viwaldi
Data: 31-08-2011 12:31:16 
WPBA przy PZB to krok w dobrym kierunku. Znając Hieronima Kozakiewicza, jego zaangażowanie,perfekcje i zdolności organizacyjne możemy być pewni, że profesjonalnie poprowadzi nowo powołany przez Zarząd PZB w Warszawie, Wydział. Jak wielokrotnie wypowiadał się Dariusz "Tygrys" Michalczewski o Przewodniczącym nowego Wydziału "cyt.życzył bym, abyśmy więcej mieli takich oddanych, żyjących boksem Kozakiewiczów, to pięściarstwo w naszym kraju byłoby w zupełnie innym, bardziej znaczącym miejscu". Pozostaje nam obserwować, czekając na efekty, wierzę w to owocnej pracy nowo powołanego Przewodniczącego nowego Wydziału. Ze sportowym pozdrowieniem:
W.T
 Autor komentarza: DarthMar
Data: 31-08-2011 14:31:18 
Nazwa jest tak bzdurna,że aż zęby bolą.Kto wie, pewnie ten wydział będzie również jedną wielką bzdurą.Czy coś to zmieni?NIC.
 Autor komentarza: Yuzuy
Data: 31-08-2011 22:44:07 
Hirek jak zdejmie te czerwone buty i zrezygnuje z przesadnego kręcenia żuchwą w czasie żucia gumy (bo to złodzieje wizerunku) to spoko bedzie! POMOZE i PODZIALA!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.