FROCH: WARD NIE MOŻE ZROBIĆ MI KRZYWDY

Carl Froch (28-1, 20 KO) jest przekonany, że 29 października, podczas finału turnieju Super Six, będzie miał publiczność po swojej stronie. 'Kobra' nie spodziewa się, by znaczna ilość kibiców Andre Warda (24-0, 13 KO) zdecydowała się przylecieć z Oakland w Kalifornii do Atlantic City w stanie New Jersey, lecz jednocześnie nie ma wątpliwości, że sam może liczyć na doping tysięcy fanatycznych brytyjskich fanów, którzy zjawiają się na każdej jego walce.

- W Atlantic City powinienem mieć większy doping niż Ward. Inna sprawa, że walczymy w Ameryce, a on jest Amerykaninem. Tak czy inaczej, nie sądzę, by on miał za sobą wielu kibiców gotowych do jeżdżenia za nim w tak odległe miejsca - oznajmił Froch.

Brytyjczyk zapowiada, że zamierza uczynić z walki prawdziwą ringową wojnę. 'Kobra' zamierza przetestować podejrzaną szczękę Warda, który na początku zawodowej kariery (jeszcze w wadze średniej) znalazł się na deskach w pojedynku z journeymanem. Froch nie ma wątpliwości, że może znokautować złotego medalistę olimpijskiego z Aten.

- Ward będzie pod nieustanną presją. Jeśli go nie znokautuję, być może sędzia będzie musiał przerwać walkę. To może wydarzyć się już na samym początku, a może dopiero w końcówce. Jedno jest pewne, Andre Ward nie może mnie znokautować, natomiast ja z całą pewnością mogę zadać mu porażkę przed czasem - twierdzi 34-letni Brytyjczyk. - Będę miał dwanaście trzyminutowych odsłon na trafienie go. Gdy w końcu to zrobię, zobaczycie jak traci władzę w nogach. Umiem dobić zranionego rywala.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Golota1996
Data: 30-08-2011 12:50:10 
Przegrasz pajacu ! ! ! ! !
 Autor komentarza: Uznam
Data: 30-08-2011 13:12:59 
Zgadza się, ten pajac łatwo przegra.
 Autor komentarza: Jablo
Data: 30-08-2011 13:55:01 
Carl nie jest faworytem w tej walce, ale nie jest też bez szans. Ma swój oryginalny styl walki, którym może nie raz zaskoczyć Warda.

Czy taki wysyp trolli na forum spowodowany jest zbliżającą się walką Adamka? Mam nadzieję, że to się niebawem zmieni...
 Autor komentarza: ChampMike
Data: 30-08-2011 14:32:45 
Froch was zaskoczy ;)
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 30-08-2011 15:54:40 
@Jablo
Właśnie też to zauważyłem , mam nadzieje ,że po walce sobie pójdą :)
Co do walki , to stawiam na Frocha , bardzo lubię go oglądać i w zasadzie nie obchodzą mnie jego Polskie korzenie , jak dla mnie to mógłby mieć przodków z Czeczenii . Carl ma jeden z najlepszych rekordów dzisiaj , nie unika nikogo , walczy z najlepszymi
 Autor komentarza: odyniec
Data: 30-08-2011 16:12:15 
dawaj Carl bo siano na ciebie postawilem

a trole znikna z forum jak tylko Adamek dostanie łomot od Wita
 Autor komentarza: Mats
Data: 30-08-2011 17:13:32 
Froch sobie chyba uświadomił, że nie ma szans wygrać z Wardem na punkty.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 30-08-2011 17:17:51 
Też lubię Frocha bardzo,nonszalancki styl + twardy łeb i twarda psycha.Nie unika walk z najlepszymi jak zaznaczył @szanse,więc jemu będę kibicował,ale i Warda nawet lubię,może i sporo fauluje,ale jest świetnym technikiem,więc liczę na niezłą walkę.A u buka też postawię na Carla.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.