JAK ZAMAWIAĆ WALKĘ ADAMEK-KLICZKO W CYFRZE+

Redakcja, Cyfra Plus

2011-08-30

Mistrz świata organizacji WBC w kategorii ciężkiej Witalij Kliczko w sobotę 10 września stanie do obrony tytułu w starciu z byłym czempionem globu w niższych kategoriach wagowych Tomaszem Adamkiem. Elektryzująca konfrontacja okrzyknięta mianem walki XXI wieku odbędzie się na nowo otwartym Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

WYGRAJ BILETY NA WALKĘ ADAMEK-KLICZKO >>

Witalij Kliczko już po raz dziewiąty stanie do obrony pasa WBC. Ukraiński kolos, który przez większość swojej zawodowej kariery walczył w Niemczech, może się pochwalić olśniewającym rekordem 42-2, z czego aż 39 walk kończył przed czasem. W starciu z Adamkiem poza ogromnym doświadczeniem jego przewagą będą również warunki fizycznie. „Doktor Żelazna Pięść” jest o kilkanaście centymetrów wyższy, ma większy zasięg ramion i jest cięższy od Polaka.

„Góral” pochodzący z małej wioski Gilowice na południu Polski wygrał sześć walk z rzędu, od kiedy przeniósł się do królewskiej wagi ciężkiej, pokonując przez techniczny nokaut Andrzeja Gołotę w 2009 roku. Pięściarz legitymujący się bilansem 44-1, 28 przez KO, w starciu z ukraińskim czempionem będzie liczyć głównie na swoją szybkość. Tomasz Adamek nie dysponuje tak silnym ciosem, jak Witalij nokautujący niemal wszystkich przeciwników. Polski bokser w swoich poprzednich walkach w najcięższej kategorii wagowej udowodnił jednak, że niedostatki fizyczne potrafi nadrabiać walecznością.

Pojedynek Kliczki i Adamka będzie walką wieczoru podczas Gali Boksu we Wrocławiu. Abonenci CYFRY+ będą mogli śledzić również walki poprzedzające tę konfrontację. Na ringu zobaczą m.in. wyróżniającego się polskiego boksera Mateusza Masternaka. Galę komentować będą dziennikarz CANAL+ Edward Durda razem ze stałym ekspertem stacji, Krzysztofem Kosedowskim.

TRANSMISJA: Sobota, 10 września
CYFRA+ PPV test (kanał 112.)/ CYFRA+ PPV test HD (kanał 113.)
21:00 – Gala Boksu we Wrocławiu
23:00 – Walka wieczoru: Tomasz Adamek - Witalij Kliczko

JAK OGLĄDAĆ

Walkę możesz obejrzeć w CYFRZE+ dzięki nowej usłudze pay-per-view.
Usługa polega na tym, że płacisz za obejrzenie konkretnej treści – w tym przypadku transmisji
na żywo z gali boksu zawodowego.

Aby ją zamówić wejdź do Internetowego Centrum Abonenta klikając ZAMAWIAM lub zadzwoń do Centrum Telefonicznego Abonentów: 801 066 066 lub 22 310 45 45

Po złożeniu zamówienia w ciągu 30 minut na kanale 112. pojawi się plansza, która potwierdza zakup usługi.
Jeżeli plansza się nie pojawi – zadzwoń: 801 066 066, 22310 45 45

Cena usługi: 39,90 zł
Kwota ta zostanie doliczona do rachunku, który otrzymasz w październiku’11.

10 września będziesz uczestniczyć w ekscytującej gali bokserskiej, którą możesz obejrzeć na kanale 112. lub – jeśli posiadasz dekoder HD lub PVR HD - na kanale 113. w jakości HD.