ZNAMY SZCZEGÓŁY TRANSMISJI W CANAL+

Redakcja, Biuro Prasowe Cyfra +

2011-08-29

Już 10 września na wrocławskim Stadionie Miejskim w "Walce XXI wieku" Tomasz Adamek (44-1, 28 KO) zmierzy się z Witalijem Kliczką (42-2, 39 KO). Pojedynek w systemie pay per view zobaczą abonenci Cyfry+. Walkę komentować będą dziennikarz Canal+ Edward Durda oraz stały ekspert stacji, Krzysztof Kosedowski.

- Dysponenci praw telewizyjnych do gali przewidzieli w Polsce możliwość transmisji jedynie w systemie pay per view. W Cyfrze+ nie mogło zabraknąć relacji z tak prestiżowego wydarzenia sportowego i dlatego uruchomimy specjalny kanał PPV Test - do wyboru w wersji SD lub HD - mówi Beata Ryczkowska, dyrektor pionu programowego spółki Canal+ Cyfrowy. - Jednocześnie Cyfra+ zapewnia technologię pay per view oraz transmisję sygnału telewizyjnego wszystkim zainteresowanym uczestnikom projektu w Polsce - dodaje Jarosław Kordalewski – Dyrektor ds. Technologii i Systemów Canal+.

WYGRAJ BILETY NA WALKĘ ADAMEK-KLICZKO >>

Pierwsza w Polsce transmisja w systemie pay per view będzie dostępna w cenie 39,90 PLN na kanałach 112 i 113 (HD) Cyfry+. Abonenci będą mogli śledzić również walki poprzedzające konfrontację Adamek - Kliczko. Na ringu zobaczą m.in. wyróżniających się polskich bokserów Andrzeja Wawrzyka (22-0, 11 KO) i Mateusza Masternaka (23-0, 17 KO).