'SZKODA, ŻE W USA SŁABO ZNAJĄ ZAVECKA'

Słynny amerykański promotor Lou DiBella, komentując zbliżający się pojedynek o mistrzostwo świata IBF wagi półśredniej Andre Berto (27-1, 21 KO) z Janem Zaveckiem (31 -1, 18 KO), powiedział, że oczekuje ciekawej walki, ale ma wątpliwości, czy zainteresuje ona kibiców za Oceanem.

 - Zaveck nie jest tylko zwykłym posiadaczem pasa mistrzowskiego, ale to znakomity w ataku i obronie pięściarz - mówi z uznaniem DiBella. - Jan nie zamierza stracić swojego tytułu, a z kolei Andre zamierza ponownie zostać czempionem. Berto czeka więc walka z trudnym rywalem. zmierzy. Myślę, że czeka nas emocjonujący spektakl, tylko szkoda, że Amerykanie... tak słabo znają Zavecka - zakończył promotor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rakowski
Data: 27-08-2011 18:45:22 
Stawiam na Berto,chociaż Zaveck to też dobry pięściarz,ale jak dla mnie Berto jest o klasę lepszy i chociaż ma mniej pojedynków,to z lepszymi rywalami.Stawiam,że Berto wygra na punkty.Zobacymy jak się pozbierap o walce z Ortizem.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 27-08-2011 19:14:28 
Amerykanie glowniw znaja wlasnych zawodnikow ,ale gdyby nie walki z Jackiewiwiczem tez bym o nim nie slyszal,pewnie wielu zawodnikow ze wzgledu na slaby marketing slabe zasoby finansowe promotorow ginie w tlumie
 Autor komentarza: cop
Data: 27-08-2011 21:17:46 
Link ponizej jest bardzo interesujacym materialem video, ktorego obejrzenie jest wiecej warte niz jakiekolwiek zgadywanki bukmacherow i inne bzdety. W koncowej czesci tego nagrania jest interesujaca konwersacjha o walce Zaveck - Berto. Polecam spedzic kilkanascie minut i obejrzec ten fragment. RingTV - Fisher & Rosenthal rozmawiaja o wrzesniowych pojedynkach prezentowanych przez HBO & SHO. Posluchajcie, gdyz z pewnoscia warto:


http://ringtv.craveonline.com/blog/168786-video-part-i-of-ringtvs-september-preview


Milego weekendu wszystkim.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.