DAWSON: ZNOKAUTUJĘ HOPKINSA

Były mistrz świata wagi półciężkiej ''Bad'' Chad Dawson (30-1, 17 KO) twierdzi, że jest w stanie jako pierwszy znokautować Bernarda ''Kata'' Hopkinsa (52-5-2, 32 KO). Dawson i Hopkins spotkają się 15 października w Staples Center (Los Angeles) w walce o posiadany przez Hopkinsa tytuł mistrza świata WBC.

- Otworzę ludziom oczy i Bernard Hopkins mi w tym nie przeszkodzi. On nie jest w stanie wytrącić mnie z mojego rytmu. Jestem od niego szybszy i silniejszy. Nie obchodzi mnie to, co mówią ludzie, on nie ma nade mną żadnej przewagi. Będę lepszy we wszyskich aspektach, boksersko i mentalnie - powiedział Dawson.
 
- Ja nie myślę, ja wiem, że jestem w stanie znokautować Bernarda Hopkinsa. Właśnie do tego będę dążył. Będzie to dla mnie wielkie osiągnięcie, stanę się pierwszą osobą, która znokautowała ''Kata''. Jestem na to gotowy. Wygram tą walkę również dzięki lepszej strategii. Wejdę do ringu, by znokautować przeciwnika. Potrzebuję tego nokautu, by naprawić moją reputację i wizerunek. Znokautuję Bernarda we wspaniałym stylu - dodał jedyny pogromca Tomasza Adamka.
 
Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: skilorrPL
Data: 25-08-2011 12:26:13 
dostał osioł szanse walki z legenda i od paru dni pier...i jak potluczony.Z tą watą w łapie moze znokautować sam siebie bijąc te cepy...
 Autor komentarza: Mats
Data: 25-08-2011 14:08:06 
Hahahaha. Dowcipniś ten Dawson.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.