BROOK: KHAN SZUKA WYMÓWEK

8 października w Ponds Forge International Sports Center w Shefield niepokonany półśredni Kell Brook (24-0, 16 KO) stanie do walki z byłym mistrzem Europy Rafałem Jackiewiczem (38-9-1, 19 KO). Stawką tego starcia będzie prawo do walki o pas federacji WBA. "Special K" już od dłuższego czasu wyzywa do walki aktualnego mistrza IBF i WBA niższej dywizji Amira Khana (26-1, 18 KO) i już nie może doczekać się jego przenosin do wagi półśredniej.
 
- Chcę równego podziału procentowego, będę na niego czekał, gdy przeniesie się kategorię wyżej. Nasza walka może być wielkim wydarzeniem na Wyspach. Khan dobrze wyglądał w pojedynku z Judahem, jednak co pokazał Zab? Nic. Wiem, że on jest szybki i ma niewygodny styl, jednak trenuję w Ingle Gym i widziałem już różnych zawodników. Mam numer Khana, on ma mój, więc co więcej jest potrzebne? On szuka wymówki mówiąc, że nie zawalczy ze mną, ponieważ jestem z grupy Matchroom. Jestem jednak przekonany, że do walki dojdzie, a ja wygram - powiedział Brook.
 
Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: liverpoolczyk
Data: 23-08-2011 23:42:29 
Ty lepiej Jackiewicza pokonaj bo moim zdaniem to nie będzie takie proste jak mu się zdaje. Jackiewicz ani nikt inny nie nadmuchuje balonika , ale to dobrze. Rafał z pozycji przegranego powinien pokazać, że za szybko spisano go na straty. Jak dla mnie jest cichym faworytem, ale więcej powiem po fotkach twarzą w twarz - jaka różnica w warunkach.

Krzywdy Rafałowi nie powinien zrobić, ale walczy u siebie, także będzie pewny sędziów ...
 Autor komentarza: liscthc
Data: 23-08-2011 23:50:11 
Choć mi się podoba styl Brooka to na razie Khan jest piętro wyżej i na pewno ma wiele ciekawych opcji,Matthysse/Morales było by bardziej odpowiednią opcją mym skromnym zdaniem,a wyżej też jest kilka ciekawszych nazwisk niż Brook.
A z Jackiewiczem jednak zdecydowanie na Kella stawiam.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.