ROZALSKI: ADAMEK WYGRA TĘ WALKĘ

- Tomek jest świetnie przygotowany i ma do tego mnóstwo szczęścia w swoim życiu. Wygra tę walkę - powiedział o walce Adamek - Kliczko Ziggy Rozalsky.

- Za kilka dni przylatuje pan do Polski z Tomaszem Adamkiem, który 10 września zmierzy się we Wrocławiu z Witalijem Kliczko w walce o pas mistrza świata federacji WBC wagi ciężkiej. Jest już trochę stresu?
Ziggy Rozalski: Stresu? A dlaczego miałby być? Wszystkie sprawy związane z naszym przyjazdem są już dopięte. Sama walka też nie powoduje nerwów. Takiej stawki nie było od czasów Andrzeja Gołoty, ale to dawne dzieje. Spokojnie, będzie dobrze.

WYGRAJ BILETY NA WALKĘ ADAMEK-KLICZKO >>

- Gołota mówi, że szansa Adamka to czary, bo w normalnej walce nie ma możliwości, żeby wygrał.
ZR: Tak powiedział? Ja myślę inaczej. Tomek jest świetnie przygotowany i ma do tego mnóstwo szczęścia w swoim życiu. Wygra tę walkę.

- A walka na pewno się odbędzie? Na razie jest niezły bałagan, choćby z telewizją.
ZR: Przed dużym pojedynkiem zawsze tak jest. Uważam, że od strony sportowej jest bardzo dobrze. Na sprawy organizacyjne nie mam wielkiego wpływu. Mówi pan o telewizji... Co ja mogę? Zawsze byłem lojalnym partnerem Polsatu i prezesa Zygmunta Solorza. Bez problemu się dogadywaliśmy. Teraz jednak ostatnie słowo należy do Bernda Boente, czyli człowieka Kliczków. Jesteśmy partnerami, ale to on decyduje.

Więcej we wtorkowym „Przeglądzie Sportowym".

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: AnanRukan
Data: 23-08-2011 10:49:48 
Oby się słowa Żiggiego sprawdziły miałem sen że widziałem artykuł w gazecie i w nagłówku "Kliczko:Nie mogłem go trafić" ogólnie myślę że Adamek naprawdę ma szanse wygrać faworytem nie jest ale na pewno da z siebie wszystko do tego jest niesamowicie szybki i wytrzymały myślę że ma umiejętności i styl walki pozwalający mu wygrać
 Autor komentarza: Pain69
Data: 23-08-2011 10:55:29 
Ta walka a raczej to co się przed nią dzieje może doprowadzić do zawału niejednego fana boksu. Najpierw problemy z transmisją a dziś u konkurencji czytam "Adamek - Kliczko: Berlin zamiast Wrocławia?"

Nie wiem jak bardzo wiarygodna jest strona "boxingnews", ale to co tam napisano nie nastraja optymistycznie. Oczywiście nie wyobrażam sobie zmiany miejsca tej walki. To by był wstyd i skandal na skale światową.
 Autor komentarza: MAVERICK
Data: 23-08-2011 10:58:52 
adamek jest szybki i dynamiczny ale jak dostanie pare dyszli to bedzie sie poruszal jak golota w ringu z adamkiem
 Autor komentarza: Szkodniqq
Data: 23-08-2011 11:01:48 
A co będzie z biletami jak przeniosą walkę? Trzeba będzie oddać stare i kupić nowe??
 Autor komentarza: Matys90
Data: 23-08-2011 11:06:08 
Nie sądzę ;D Wejdzie się na starych. Trochę z innej beczki - rywalem Masternaka ma być Carl Davis (15-3), rekord jakiś tam niby ma, ale to i tak nie jest chyba bardziej klasowy rywal niż choćby nawet ten Argentyńczyk, o którym wcześniej mówił Master :|
 Autor komentarza: lukasz845
Data: 23-08-2011 11:09:00 
@Pain69

Walka na 100% będzie we Wrocławiu i na pewno nie przenieśliby jej do Berlina to szwabki nas straszą, a my niepotrzebnie im wierzymy :) We Wrocławiu zobaczymy wielkie sportowe widowisko i na koniec efektowne zwycięstwo Górala, zobaczycie ;)
Pozdrawiam wszystkich
 Autor komentarza: amatuk
Data: 23-08-2011 11:10:05 
Adamek naturalnie ma szanse wygrac, zobaczymy czy mu sie uda.
 Autor komentarza: rogal
Data: 23-08-2011 11:17:16 
Mi również już śni się ta walka.

Śniło mi się, że nie mogłem jej nigdzie zobaczyć, ale że Adamek wygrał ją na punkty.

To jest tak ogromne marzenie, żeby Tomek wygrał, że już mnie nerwy noszą.

Jak wygra zdemoluję chałupę ze szczęścia ;)

Serce mówi, że może być dobrze, ale rozum i rutyna podpowiadają, że przegra przez KO

pozdrawiam

ALE EMOCJE !
 Autor komentarza: Pain69
Data: 23-08-2011 11:49:11 
@lukasz845

Innej opcji nie biore nawet pod uwage. Im bliżej do walki to powinno być coraz bardziej emocjonująco a jest coraz bardziej denerwująco jak to w Polsce :)
 Autor komentarza: pankracy
Data: 23-08-2011 13:10:55 
Nie wiem dalczego, ale poprostu nie mogę sobie wyobrazić Adamka przegrywającego z Vitkiem przez KO/TKO tymbardziej na terenie Polski.Wiem tylko tyle, że ta walka się skończy na punkty bądź przez kontuzje Vitka w póżniejszych rundach.
 Autor komentarza: mibzzz01
Data: 23-08-2011 14:34:38 
Rogal - czekam na zdjecia z demolki:)
 Autor komentarza: Kopyto
Data: 23-08-2011 16:12:16 
Adamek podbiegnij do niego i przywal w ten ukraiński sagan ze swojej wielkiej piąchy!
 Autor komentarza: meti
Data: 23-08-2011 17:54:14 
- Gołota mówi, że szansa Adamka to czary, bo w normalnej walce nie ma możliwości, żeby wygrał.
Hm pamiętamy jak Andrzej przed swoja walka z Tomkiem mówił że jego cios urwie głowę dla Adamka i głowa poleci do trzeciego rzędu ha ha i jakoś to się nie sprawdziło poczekamy zobaczymy już nie długo !
 Autor komentarza: cisiek
Data: 23-08-2011 20:15:41 
Jakoś nie wyobrażam sobie tej walki. Nie wiem, do jakiej ze stoczonych przez jednego lub drugiego szukać analogii. Witek z Johnsonem? Wladek z Chambersem? Adamek z Grantem? Władek z Haye'm? Jesli przyjąć, że Władek trochę bał się pójść do przodu w walce z Haye'm, to Witek z Adamkiem się nie przestraszy. Jeśli Chambers nie znalazł sposobu, żeby celnie przyłożyć albo wypunktować, to czy Adamek znajdzie? Adamek ani Grantem, ani McBride'm nie wstrząsnął (ani chyba nikim od przejścia do HW). Różnicę w sile ciosu pokazał Wach. Skoro jest taka dysproporcja w sile ciosu, to nie będzie takich szachów, jak Haye-Kiczko. A skoro tak, to coś mi się wydaje, że Kliczko podpuści Adamka do ataku i zmiecie go kontrą, tym bardziej, że będzie musiał się oszczędzać kondycyjnie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.