ATLAS PRZED WALKĄ CZAGAJEW vs POWIETKIN

- Czagajew jest silny fizycznie, agresywny w ringu, ale przede wszystkim jego siłą jest świadomość tego, co może być przeszkodą dla innych rywali, czyli jego lewa ręka. Dobrze boksuje z odwrotne pozycji jako mańkut, mocno bijąc swoją lewą ręką. Uderza celnie, zarówno ciosami na głowę, jak i na tułów, a wszystko miesza dodatkowo lewym podbródkowym. Odwrotna pozycja daję mu sporą przewagę, jednak jego prawdziwym atutem jest fakt, że jest typem twardziela i zawsze pozostaje mocno zdeterminowany. Do tego Rusłan jest niezwykle doświadczonym bokserem i szczerze wam powiem, iż jest w tym elemencie nawet lepszy od mojego chłopaka - uważa sławny trener Teddy Atlas, który jest w trakcie ostatnich przygotowań ze swoim Aleksandrem Powietkinem (21-0, 15 KO) przed czekającą go już w najbliższą sobotę potyczką z Rusłanem Czagajewem (27-1-1, 17 KO) o wakujący tytuł WBA Regular w wadze ciężkiej.

- "Sasza" musi powrócić do swojego dawnego stylu boksowania i bycia agresywnym, bo fizycznie jest przygotowany do tego pojedynku najlepiej jak tylko można. Dzięki chodzeniu w odpowiednią stronę musi unikać mocnej lewej ręki Czagajewa, kontrując go swoim prawym. Rusłan może nie był ostatnio zbyt aktywny, ale z czasów amatorskich wyniósł ogromne doświadczenie i ma wszystko, by znów być mistrzem świata, dlatego musimy być cały czas skoncentrowani - zakończył dawny trener takich gwiazd jak Mike Tyson czy Michael Moorer.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: speed
Data: 23-08-2011 09:28:28 
Povietkin to bokser grubo przereklamowany.
Ciekawi mnie czy kiedykolwiek odwaga jemu na to pozwoli i wyjdzie do zawodnikow pokroju braci K czy T.Adamka...
 Autor komentarza: VKliczko
Data: 23-08-2011 09:42:06 
K2, a Adamek to spora różnica już raz pokonał zawodnika na poziomie Adamka (Chambersa), a tomek na poziomie Saszy jeszcze nikogo nie usadził.
 Autor komentarza: unlocer
Data: 23-08-2011 10:38:54 
Powietkin tylko dlatego pokonał chambersa że miał on bardzo mało czasu na przygotowanie.Mimo niezłego sadła jakie miał Chambers potrafił nieżle wstrząsnąć Saszą.Ciekawe jaki byłby wynik jak miałby 6,8 tyg na przygotowania?
 Autor komentarza: Szkodniqq
Data: 23-08-2011 10:43:41 
Z innej beczki:
Na jednym z konkurencyjnych serwisów donoszą że walka Adamek-Kliczko ma być przeniesiona do berlina. Co o tym myslicie? Jest jakaś szansa?
 Autor komentarza: Matys90
Data: 23-08-2011 10:48:04 
Mecze reprezentacji piłki kopanej, gdzie też bilety były od 80 do ponad 200 złotych, przenosili z W-wy do Gdańska, więc kto wie. W grajdole wszystko jest możliwe :|
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 23-08-2011 10:50:52 
Powietkin to zawodnik prowadzony bez sensu . do Kliczków ? z kim on walczył wysokim? Szanse jakieS tam ma . O.k ale doSwiadczenia w walce z wysokimi brak. a Czagajew ostatnią dobrą walkę dał z Wałkiem w innej epoce 100 lat temu , to wygodny niski rywal, potam pewnie Hewelius go dokończy... a potencjał w Powietkinie jest, walki z Adamkiem , Haye czy Areolą były by super a zamiast tego będzie klepał McBrida..
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 23-08-2011 10:55:52 
Dabra jest to Ze tacy goScie jak Marco Huk walczą w walkach wieczory a Saszka czeka chu.. wie na co , jak nie o pas to jakieS walki na poziomie Granta nawet, Saszka nawet tego nie zrobił i nie zrobi raczej..
 Autor komentarza: jogozilla
Data: 23-08-2011 11:22:56 
świetna kariera amatorska i wielki zawód na zawodowstwie, walki z ogórkami i brak postępów (wina atlasa?), może po tej walce jego kariera nabierze rozpędu.
 Autor komentarza: glaude
Data: 23-08-2011 11:22:59 
Może obrażę czyjeś uczucia, ale trudno.
Sasza jest dla mnie przeciętniakiem pod każdym względem.
Technicznie nic u niego nie błyszczy- ani poruszanie się po ringu, ani ciosy.
Szybki nie jest, silny tez nie, a do tego dochodzi bardzo podejrzana psychika.

Jak dla mnie to powinni mu w przyszłości pozwolić o szelki walczyć, a nie o pasy, bo zachowuje się dziecko a nie mężczyzna! Jedną szansę już miał z Kliczkiem i zdezerterował. Marny z niego 'żołnierz".
 Autor komentarza: SGS
Data: 23-08-2011 15:28:52 
Povietkin to jak na dzisiejsze standardy bardzo dobry bokser.
Z Chagaevem moim zdaniem wygra wysoko na pkt., z Adamkiem też by sobie prawdopodobnie poradził. Wystarczy porównać walki obu zawodników
z Jasonem Estradą. Ostatnia walka była w jego wykonaniu słaba, ale nie wiadomo jak duża w tym wina jego słabej dyspozycji, a kontuzji ręki. Nie można mówić, że nikogo nie pokonał bo ma w rekordzie takie nazwiska jak Chambers, Estrada czy Byrd teraz dojdzie Chagaev i pas mistrza świata (z czym sie wiaza obowiazkowe obrony). On jest ciagle mlody, nie mozna go od razu skreślać.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.