22. MME: PORAŻKI POLAKÓW W DUBLINIE

Kiepsko rozpoczęły się dla reprezentantów Polski  22. Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Boksie, które rozgrywane są od dzisiaj w Dublinie. W pierwszym dniu turnieju w ringu zaprezentowało się dwóch z pięciu biało-czerwonych. Najpierw startujący w wadze lekkiej (60 kg) Kazimierz Łęgowski przegrał na punkty (8-14) z Mgerem Oganisianem z Ukrainy, a następnie turniejowej przeszkody nie zdołał pokonać Adam Pawłowski (69 kg), który uległ również na punkty (6-13) Ihsanowi Erdoganowi z Turcji.

Przypominamy, że do mistrzostw zgłoszono 213 młodych bokserów z 38 krajów. W turnieju pozostało jeszcze trzech naszych najlżejszych zawodników: Dawid Jagodziński (49 kg), Grzegorz Kozłowski (52 kg) i Sylwester Kozłowski (56 kg), który jutro stanie do pojedynku z Białorusinem Rusłanem Alijewem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ekspert
Data: 23-08-2011 00:17:07 
Kozłowski juz wygrał 19-10 z Ruslanem Aliyeu
 Autor komentarza: Fabio
Data: 23-08-2011 07:37:55 
Czy jest możliwość obejrzenia na żywo MME ?
 Autor komentarza: Yuzuy
Data: 24-08-2011 13:21:46 
Dawid Jagodzinski faktycznie wygrał w półfinale w turnieju w Brandenburgu z tym samym zawodnikiem 14-6. Dzisiaj przegrał- można zadać sobie pytanie DLACZEGO?


Czy cos bylo z jego przygotowaniami nie tak?

Wyczytałem bowiem w komunikacie nr 42 PZB,że Dawid Jagodziński nie był powołany na zgrupowanie kadry Młodzieżowej w dniach 01-14.08.2011 w Cetniewie gdzie przygotowała sie kadra zawodników występujących dzisiaj wlasnie na Mistrzostwach Europy Młodzieży w Dublinie.. a jak wynika z komunikatu nr 44 dostał powołanie na obóz kadry seniorów w dniach 22.07-11.08.2011.

I tak sobie myslę głośno, że skoro kadra seniorów dziisaj jest na kolejnym zgrupowaniu od 16 sierpnia do 31.08.2011- to czy czasami Jagodzinski nie mial innego cyklu szkoleniowego? A może nie był na żadnym ze zgrupowań? Jeśli tak to myślę,ze tutaj tkwi przyczyna jego porażki z zawodnikiem z którym 2 mce wczesniej wygrał wyraźnie. Kto w takim razie o tym zdecydował?


A swoją drogą KONIA Z RZĘDEM temu kto odpowie mi na pytanie: dlaczego Szymański i Michelus nie pojechali na MME do Dublina ? Myslę- że byliby pewnymi medalistami. Wyczytałem gdzieś bowiem opinie, że nie pojechali, gdyż nie zdążyli by zbudować 2 szczytów formy na MME i MŚS w Baku (wrzesien/październik)

Troche mi to się jednak kłóci z tym, że czytam tutaj na tym portalu, że w tym samym czasie, co aktualnie odbywające się Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Boskie, mają boksowac na Grand Prix Piła? (tez kilkudniowa impreza)

To jak to? na Grand Prix Piła mogą budować szczyt formy - a na MME nie?

Kogoś tu chyba nieźle pokręciło.

Proszę o komentarze: gdyż może faktycznie mylę się!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.