WILCZEWSKI vs DeGALE DOPIERO W PAŹDZIERNIKU?

Wygląda na to, że planowana na 17 września pierwsza obrona Piotra Wilczewskiego (29-1, 10 KO) może się nieco przesunąć. Nowa data nie jest jeszcze znana, lecz wiele wskazuje na to, że będzie to październik. Jak dowiedziała się redakcja BOKSER.ORG, przyczyną zmiany terminu są kłopoty organizatorów ze stacją telewizyjną, która miała przeprowadzić transmisję z pojedynku.

Złoty medalista olimpijski z Pekinu, James DeGale (10-1, 8 KO), z którym najprawdopodobniej zmierzy się 'Wilk', zamierza solidnie przygotować się do tej walki. W poszukiwaniu odpowiednich sparing partnerów Brytyjczyk może udać się aż do Los Angeles, gdzie mógłby skorzystać z pomocy m.in. Daniel Jacobsa (22-1, 19 KO).

- Miałem trenować wspólnie z Darrenem Barkerem, lecz on najprawdopodobniej wyjedzie na obóz przygotowawczy. Mam kilka dobrych opcji na miejscu. Są tutaj Nathan Cleverly i Tony Bellew, z którym sparowałem już w przeszłości. Kolejna możliwość to wyjazd to Stanów na tydzień lub 10 dni - powiedział 25-letni 'Chunky'.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.