ZMIANA RYWALA DLA CENDROWSKIEGO

Mariusz Cendrowski (21-3-2, 8 KO), który 10 września na Stadionie Miejskim we Wrocławiu pokaże się w ringu przed walką Tomasza Adamka i Witalija Kliczki, zawalczy z innym pięściarzem, niż pierwotnie planowano. Ponieważ sprawy formalne dotyczące jego pojedynku z Bernandem Donfackiem (14-8-3, 6 KO) wciąż nie były domknięte, obóz Cendrowskiego zdecydował się na innego rywala. Będzie nim Łotysz Anton Sjomkin (13-4, 11 KO), którego niedawno mieliśmy okazję oglądać w Polsce, podczas gali w Częstochowie.

- Donfack zwlekał z podpisaniem kontraktu, dlatego postanowiliśmy nie czekać na niego dłużej. Rok temu Niemiec w dziwnych okolicznościach nie dotarł na galę Międzyzdrojach organizowaną przez Tomka Babilońskiego, dla tego wraz ze swoim teamem zdecydowaliśmy się nie ryzykować i sięgnąć po innego pięściarza - wyjawił kulisy swojej decyzji  czołowy polski pięściarz wagi średniej z Wrocławia.

Swój ostatni pojedynek Cendrowski stoczył w Tbilisi, gdzie polski pięściarz miał okazję walczyć o mistrzostwo świata federacji IBO w wadze średniej. Jego rywalem był wtedy faworyzowany zawodnik gospodarzy Avtandil Khurtsidze (25-2-2, 15 KO). Wrocławianin przegrał wtedy na punktu w walce zakontraktowanej na 12 rund.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.