ŚWIERZBIŃSKI WYPUNKTOWAŁ TEBOJEWA

Na gali Seaside Boxing Show w Międzyzdrojach stanęli naprzeciw siebie pięściarze promowani przez dwie rodzime, konkurujące ze sobą grupy zawodowe - Boxing Production Darka Snarskiego oraz Babilon Promotions Tomka Babilońskiego. W 8-rundowej walce w kategorii średniej, Robert Świerzbiński (5-0, 1 KO) zaliczył bardzo dobrze pierwszy poważny test w swojej karierze, pewnie wygrywając u wszystkich sędziów na punkty z Ismailem Tebojewem (5-1-1, 3 KO). Pierwsze rundy miały charakter rozpoznawczy, a od trzeciej zarysowała się przewaga pięściarza z Białegostoku, który naruszył twardego reprezentanta Inguszetii.

Dariusz Snarski, który przygotował i stał w narożniku Świerzbińskiego, bardzo dobrze sprawdził się w roli szkoleniowca. W przekroju całego pojedynku, Świerzbiński okazał się lepszy technicznie i miał sposób na prącego do przodu Tebojewa. Pięściarzowi z Białegostoku szczególnie dobrze wychodziły kontry, którymi kilka razy zaskoczył swojego rywala. W końcówce, Tebojew zagrzewany do walki przez swojego trenera Łukasza Landowskiego, rzucił się do ataku, jednak Świerzbiński wykazał się spokojem i do końca dowiózł pewne zwycięstwo.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polak18
Data: 19-08-2011 00:40:33 
Cholera mogłem postawić stówkę,ale za późno to ogarnąłem.Brawa dla Świerzbińskiego i Tebojewa bo walka była ładna.Może teraz zorganizować pojedynek Sulęcki vs Świerzbiński na gali O'Chikary,gdzie w walce wieczoru walczyłby powiedzmy Masternak?
 Autor komentarza: neQ
Data: 19-08-2011 08:10:22 
Wielkie brawa!! W tym pojedynku nie tylko zwycięstwo odniósł Robert, ale i sam Darek Snarski, który odpowiednio go przygotował.

Bardzo bym chciał, aby grupa pana Darka rozwinęła się odpowiednio. Potrzebni są do tego sponsorzy, ale też odpowiednia strona internetowa, której grupa nie posiada (info o teamie jest na stronie D.S).

Po drugie trzeba byłoby powolutku robić galę o obszarach woj. Mazowieckiego, może właśnie też imprezy na Pomorzu. Dodatkowo karta walk musiałaby się troszkę zmienić, w pełni ukształtować (wszyscy zawodnicy muszą być przygotowani).
Mam nadzieje, że znajdzie się TV, ale na początku trzeba ją zachęcić do wyłożenia jakiejś "garstki" pieniędzy (i czy w ogóle coś by zapłaciło Canal+, INFO lub Orange?) - nie wiadomo
 Autor komentarza: DarthMar
Data: 19-08-2011 11:17:15 
BRAWO DAREK!pOWODZENIA CI ŻYCZĘ,BO NAPRAWDĘ FAJNY CZŁOWIEK Z CIEBIE.W TYM ŚRODOWISKU TO RZADKOŚĆ.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.