HEARNS POWALCZY O TYTUŁ I KARIERĘ

17 września w Culiacan Ronald Hearns (26-2, 20 KO) stanie przed drugą w tym roku szansą zdobycia tytułu mistrza świata wagi średniej. Syn legendarnego 'Hitmana' w lutym został zastopowany przez Felixa Sturma, lecz nieco ponad pół roku później dostaje możliwość walki z championem WBC - Julio Cesarem Chavezem Jr. (43-0-1, 30 KO).

32-letni 'The Chosen One' chce udowodnić krytykom, że skreślają go zdecydowanie za wcześnie. Amerykanin zdaje sobie również sprawę, że kolejna porażka prawdopodobnie zakończy jego marzenia o powtórzeniu choć cząstki sukcesu sławnego ojca.

- Czuję, że czeka nas wspaniała walka - oświadczył Hearns. - W ringu zmierzą się dwaj pięściarze, których ojcowie zostawili po sobie ślad w historii boksu. Przygotowuję się bardzo solidnie, bo chcę udowodnić, że ta szansa mi się należy.

- Nauczyłem się, że nie osiąga się sukcesów bez odpowiednich treningów. Jestem zdeterminowany i gotowy do wszelkich poświęceń, bo nie sądzę, by w przypadku kolejnego niepowodzenia, ktoś zdecydował się dać mi trzecią szansę - dodaje Ronald.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 15-08-2011 16:07:33 
sorry bro ale nie masz szans osiągnąć nawet ćwierć procenta sukcesów ojca , nie jesteś tak niepowtarzalny i nie masz takiego charakteru , wygrywasz tylko walki z zawodnikami o bilansach 21-20 więc nie wiem o co się pchasz jeszcze do boksu
 Autor komentarza: Polak18
Data: 15-08-2011 20:48:59 
Obaj nie mają szans dorównać swoim staruszkom ,zarówno Chavez Jr jak i młody Hearns.To tylko jechanie na nazwisku ojca.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.