BERTO TWIERDZI, ŻE MIAŁ ANEMIĘ

Andre Berto (27-1, 21 KO) przygotowuje się do walki z Janem Zaveckiem (31-1, 18 KO) w kalifornijskim San Carlos. Pomaga mu m. in. Victor Conte. Berto twierdzi, że podczas testów krwi, jakie przeprowadzał podczas przygotowań, wykryto u niego anemię.

 - Zrobiłem wiele testów i odkryłem, że byłem anemikiem przez ostatnie dwa lata. Brak wystarczającej ilości żelaza w organizmie sprawia, że jesteś przedwcześnie zmęczony i to był właśnie mój problem. Wiem, że musżę teraz pracować bardzo ciężko, by być gotowym w stu procentach (...). Mówiono mi, że Zaveck ciągle wywiera w ringu presję, ale oglądałem taśmy z jego walkami i zauważyłem, że lubi on także walczyć cofając się. Wielu jego przeciwników miało słabą pracę nóg, ale ze mną będzie inaczej - powiedział Berto.
 
- Chylę czoła przed Zaveckiem. Ten gość ma talent - świetną prawą rękę i dobre kombinacje ciosów. Myślę jednak, że będzie miał problemy z amerykańskim stylem boksowania, choć oczywiście istnieją podobni do Zavecka zawodnicy - tacy jak Ricky Hatton - którzy odnieśli w Ameryce pewien sukces. Z całą pewnością nie lekceważymy Słoweńca - dodał trener Berto, Tony Morgan.
 
Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maynard
Data: 13-08-2011 14:11:41 
Ciekawe ile w tym prawdy, a ile zrzucana porażki na stan zdrowia... Moim zdaniem, bardzo ładnie kondycyjnie się trzymał (jak na przetrwane 2 nokdauny) w walce z Ortizem.

Przekonamy się, w jakiej formie będzie z Zaveckiem.
 Autor komentarza: SGS
Data: 13-08-2011 14:17:25 
Berto to jedynie solidny bokser, sztucznie napompowany przez HBO. Podobnie było w przypadku Chrisa Arreoli. Ortiz będzie łatwym łupem dla Mayewathera, ale emocji nie powinno zabraknąć.
 Autor komentarza: Maynard
Data: 13-08-2011 14:27:39 
Fakt faktem, że go napompowali, ale to jednak widowiskowy bokser, o dość nieprzyjemnym ciosie, więc może jeszcze przez ładnych parę lat mieszać w tej dywizji. Jeśli pokona Zavecka i Baileya, co oczywiście może być bardzo trudne.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 13-08-2011 14:40:16 
Berto ma sobie coś z bestii, walczy widowiskowo i skutecznie ale jego największy problem to chyba motywacja. Może dzięki tej porażce z Ortizem w końcu się obudzi.
 Autor komentarza: up300
Data: 13-08-2011 15:35:10 
hahaha większej bzdury nie słyszałem. Zawodowy bokser, mistrz świata nie miał przez 2 lata robionego najprostszego badania krwii? Chyba sobie żarty robi chłopak.
Do wykrycia anemii nie trzeba robić żadnych specjalnych testów. Zwykła morfologia, która zleca lekarz rodzinny. Więc niech nie pieprzy głupot.
 Autor komentarza: DAB
Data: 13-08-2011 16:05:40 
Nie no Anemik nie walczy 5rd nawet co za bzdura.Sorry ale w takich tematach nie dam się nabrać.Przykro mi Andre
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.