MUNDINE I ALVAREZ ZABOKSUJĄ O PAS WBA INTERIM

Choć federacja World Boxing Association ma już dwóch mistrzów w kategorii junior średniej, jej włodarze wyznaczyli właśnie zawodników do walki o tytuł tymczasowy. 7 września w Australii Anthony Mundine (42-4, 25 KO) zmierzy się z Rigoberto Alvarezem (27-3, 20 KO).

36-letni 'The Man' to dwukrotny mistrz WBA w kategorii super średniej, który trzy lata temu postanowił zbić wagę i spróbować sił w niższych dywizjach. Najpierw zdobył tytuł federacji IBO w wadze średniej, a już wkrótce może powalczyć o bardziej prestiżowy pas w limicie 154 funtów.

33-letni Alvarez to z kolei starszy brat znakomitego 'Canelo', który dzierży obecnie tytuł mistrza świata WBC, również w wadze junior średniej. Rigoberto miał już w posiadaniu pas WBA Interim, lecz nie udało mu się zdobyć tytułu pełnoprawnego mistrza (pokonał go wówczas Austin Trout).

- Czeka mnie ciężka przeprawa, ale mam nadzieję na odzyskanie tytułu - oznajmił Alvarez. - Ostatnim razem zawiodłem swoich fanów, ale obiecuję, że tym razem dam z siebie wszystko, będę zadawał więcej ciosów i ani na chwilę nie przestanę atakować.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maynard
Data: 13-08-2011 13:27:38 
Ten leszcz, Mundine, wystraszył się, jak widać, nawet Austina Trouta. Niestety układy w WBA pozwoliły na doprowadzenie do walki o kolejny śmieszny pasek.

WBA już nawet trudno porównać do prostytutki, bo to byłby komplement dla tej starej, spasionej pieniędzmi, ale zarażonej wszystkimi możliwymi chorobami k***y.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.