BRONER CHCE WALCZYĆ O MISTRZOSTWO ŚWIATA

Niepokonany amerykański bokser, niespełna 23-letni Adrian Broner (21-0, 17 KO - na zdjęciu z prawej), który w swoim dorobku posiada - na razie -  tylko tytuł mistrza WBC USNBC wagi jr. lekkiej, oznajmił, że jest gotowy do walki o pas mistrza świata z każdym, aktualnie urzędującym czempionem.

- Nie ma znaczenia z kim się spotkam w ringu, bo jestem już gotowy na każdego przeciwnika - zapowiedział pewny siebie Broner - Wygrywam kolejne walki, więc dlaczego nie miałbym stawiać sobie coraz trudniejsze cele? Jestem przygotowany na to, by walczyć o pasy mistrzowskie. Zgadzam się, że wszyscy posiadacze tytułów mistrza świata są ode mnie bardziej doświadczeni, ale oni nigdy nie walczyli z ...Adrienem Bronerem. Jestem więcej niż chętny, by pokazać im wszystkie moje umiejętności - zakończył "The Problem".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maynard
Data: 07-08-2011 11:54:59 
Powinien niedługo dostać szansę od WBO, jest pierwszy w rankingu, a w tej federacji rzadko ustala się eliminatory. Myślę, że Burns już robi w gacie, od czasu, jak zobaczył, jak Broner rozprawił się z Litzau.
 Autor komentarza: DAB
Data: 07-08-2011 11:58:00 
Świetny zawodnik.
 Autor komentarza: WoodyG
Data: 07-08-2011 14:40:46 
Broner jest świetny i walczy w kiepsko obsadzonej kategorii więc na pewno wkrótce będzie mistrzem
 Autor komentarza: Krzych
Data: 07-08-2011 18:06:30 
Świetny pięściarz, przyszła czołówka P4P
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.