MEGEE CHCE WALKI Z FROCHEM LUB KESSLEREM

Irlandzki pięściarz Brian Magee (35-4-1, 24 KO), tymczasowy mistrz świata WBA wagi super średniej powiedział, że poważnie zastanawia się nad wyborem swojego kolejnego rywala. Wśród potencjalnych przeciwników najchętniej widziałby mistrza świata WBC - Carla Frocha (28-1, 20 KO) i byłego czempiona - Mikkela Kesslera (44-2, 33 KO).

- Turniej Super Six turniej dobiega końca, więc są spore szanse, by wreszcie walczyć z jego uczestnikami - powiedział Magee. - Wszyscy mówią o możliwości walki rewanżowej z Frochem. Nie mam nic przeciwko temu. Jeśli pozostanie on mistrzem świata, zwyciężając w finale turnieju, będę bardzo szczęśliwy, że do takiej walki dojdzie. Mam jednak wiele opcji, np. mógłbym stanąć do dobrowolnej obrony mojego pasa i cierpliwie czekać na obowiązkową obronę. Mogę także walczyć o regularny tytuł WBA - powiedział Irlandczyk.

- Jesteśmy w komfortowej sytuacji. To nie Brian szuka kolejnych rywali, tylko przeciwnicy szukają okazji do walki z Brianem. Chcielibyśmy bardzo walczyć z Kesslerem. Jesteśmy nawet gotowi stanąć do dobrowolnej obrony w Danii, byle do takiej walki doszło.  Jeśli do tego czasu Kessler zdobędzie pas WBO,  jego pojedynek z Brianem mógłby mieć status unifikacyjnego - powiedział menedżer Briana, Pat Magee.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 07-08-2011 12:30:55 
Froch i Kessler to w tej chwili dla Mageego "za wysokie progi". Powinien raczej celować w zawodników tej klasy co Andrade, Bika, Balzsay lub Sjekloca.
 Autor komentarza: gregor07
Data: 07-08-2011 13:45:04 
,,Jeśli do tego czasu Kessler zdobędzie pas WBO, jego pojedynek z Brianem mógłby mieć status unifikacyjnego - powiedział menedżer Briana, Pat Magee." interimów się nie unifikuje, najpierw niech zdobędzie chociaż pasek regular ze zwycięzcą walki Kasztanow vs Balzsay
 Autor komentarza: pyrek85
Data: 07-08-2011 15:22:31 
Zgadzam się z Hugo w 100% bo zarówno Froch jak i Kessler ( jeden z moich ulubionych bokserów :)) zniszczyli by go bardzo szybko ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.