PEWNY SULĘCKI

Maciej Sulęcki (7-0, 2 KO) zanotował kolejne zwycięstwo do swojego rekordu. Polak pewnie pokonał po sześciu rundach Fina Mikę Joensuu (12-6, 3 KO). Po ostatnim gongu wszyscy sędziowie punktowali 60:54.

Maciek zaczął bardzo i po pierwszych dziewięciu minutach poobijany rywal był o krok od porażki przed czasem. W przerwie pomiędzy trzecim a czwartym starciem trener Andrzej Gmitruk nakazał jednak swojemu podopiecznemu spokojniejszy boks, ale za to bardziej poukładany. Sulęcki dostosował się do tych wskazówek i pewnie dowiózł wygraną do końca.

- Takich zawodników powinno się jednak kończyć przed czasem, tak więc dużo jeszcze pracy przede mną - powiedział po walce zły na siebie Polak.