MAGEE 'TYMCZASOWYM' MISTRZEM WBA

Na gali boksu zawodowego w kostarykańskim San Jose (Kostaryka), miejscowy pięściarz, Jaime Barbosa (17-5, 8 KO) nie sprostał Irlandczykowi, Brianowi Magee (35-4-1, 24 KO), przegrywając jednogłośnie, po 12. rundach pojedynek, którego stawką był  tymczasowy (interim) pas mistrza świata WBA wagi super średniej.

Przypominamy, że była to pierwsza walka Irlandczyka, byłego zawodowego mistrza Europy, od czasu marcowej porażki przed czasem (10 TKO) z Lucianem Bute, w pojedynku o pas mistrzowski IBF wagi super średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maynard
Data: 31-07-2011 11:59:20 
Niedługo Kasztanow i Balzsay walczą o mistrza "zwykłego", jest "superczempion" Ward, więc tym bardziej nie rozumiem, po co jeszcze interim? Gdyby to był eliminator, to jeszcze by uszło, ale WBA już chyba nie organizuje eliminatorów, tylko od razu rozdaje swoje śmieszne pasy.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 31-07-2011 12:07:42 
Powinni jeszcze wprowadzić mistrzów dziennych, nocnych, codziennych, weekendowych i świątecznych.
 Autor komentarza: Napoleon
Data: 31-07-2011 12:21:52 
Maynard

Swoimi poczynaniami WBA dąży do upadku. Jeszcze kilka lat a zostaną w tyle za takimi federacjami jak IBO, IBC czy WBF jeśli nie zmienią swego podejścia.

Hugo

Dokładnie. Jeszcze do tych nocnych czy weekendowych dodać Tymczasowe, Super czy Super Super...
 Autor komentarza: redd
Data: 31-07-2011 16:39:08 
Nie wiem co by musiało się stać aby WBA się opamiętało. Jak tak dalej pójdzie to każda okazja stanie się dobra dla WBA, aby wytworzyć nowy, śmieszny pasek.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.