POZNALIŚMY OBSADĘ WARSAW BOXING NIGHT

W popularnym serwisie boxrec zamieszczono dziś pełną obsadę gali Warsaw Boxing Night, organizowanej 16 września na Torwarze przez grupę Babilon Promotion, ze specjalnym udziałem legendarnego Mike'a Tysona. Wcześniej informowaliśmy już, że w walce wieczoru Paweł Głażewski (15-0, 4 KO) zmierzy się z czołowym francuskim "półciężkim" Doudou Ngumbu (26-2, 11 KO), a stawką tego pojedynku będzie pas WBC Baltic Silver. Podaliśmy także informację, że gościnnie na gali Tomasza Babilońskiego wystąpi uczestniczka programu "Todas contra Mexico", jedna z najmłodszych zawodowych pięściarek na świecie, zaledwie 18-letnia Karolina Owczarz, która w swoim oficjalnym debiucie skrzyżuje rękawice z Manuelą Zulj (0-0-1) z Bośni.

W pozostałych walkach na warszawskiej gali zobaczymy powracającego po niemal rocznej przerwie Krzysztofa Zimnocha (6-0-1, 5 KO), którego rywalem będzie Chorwat Vjekoslav Bajic (4-4, 2 KO). W ringu zobaczymy także bardzo aktywnego ostatnio Macieja Sulęckiego (6-0, 2 KO), współpromowanego przez Babilońskiego i Andrzeja Gmitruka. Sulęckiego wcześniej czeka jeszcze walka na gali w Częstochowie, już za kilka dni, natomiast w Warszawie jego przeciwnikiem będzie Laurent Ferra (7-4-2, 2 KO). Po dłuższej przerwie i kontrowersyjnych walkach z Dariuszem Snarskim powraca także Krzysztof Cieślak (16-2, 5 KO), który otrzyma szansę zrehabilitowania się w ringu z mocno bijącym Matiasem Garcią (16-7, 14 KO) z Nikaragui. Wreszcie gościnny występ na gali Babilon Promotion zanotuje wolny strzelec z Olsztyna Przemysław Opalach (2-0, 1 KO), który zmierzy się z Niemcem Jerry'm Dietze (1-2, 1 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Napoleon
Data: 31-07-2011 11:11:19 
Jakoś nie mogę się przekonać do tego Głażewskiego, może tą walką zmieni moje zdanie. Gala taka sobie, z pewnością wielkim plusem wizyta "Żelaznego Mike'a". No ale chętnie popatrzę, z pewnością lepsze to od szajsu i chały serwowanej przez Gmitruka.
 Autor komentarza: Warren
Data: 31-07-2011 12:32:30 
Noo, pas WBC Baltic Silver a więc teoretycznie zwycięzca tego pojedynku powinien się zmierzyć z Mistrzem WBC Baltic - Dawidem Kosteckim ;) Żarty na bok, co do gali to podoba mi się ten pomysł na walkę Głażewski - Ngumbu, nie jest to z całą pewnością słaby zawodnik. Gdyby Głażewski miał nieco silniejsze uderzenie to śmiało można byłoby mówić, że jest naszą nadzieją w LHW. Jednak nie samym mocnym uderzeniem się wygrywa, ja w niego wierzę, to jeden z naszych lepszych młodszych pięściarzy i mierzy się ostatnio z coraz lepszymi rywalami. Brawo dla Babilońskiego za dobór rywala, Tyson jako gość zobowiązuje. Oby Głaz to wygrał, powinien podskoczyć w rankingach.
 Autor komentarza: xionc
Data: 31-07-2011 19:52:11 
walka Cieslaka powinna byc o WBC Baltc bronze :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.