GOŁOWKIN BRONI 15 PAŹDZIERNIKA

Niepokonany na zawodowych ringach pełnoprawny mistrz WBA wagi średniej Giennadij Gołowkin (21-0, 18 KO) kolejną obronę swojego pasa stoczy 15 października w rodzinnym Kazachstanie. Kolejnym jego przeciwnikiem w dobrowolnej obronie będzie były pretendent do tytułu mistrza świata federacji IBF Lajuan Simon (23-3-2, 12 KO). Jeżeli Kazach zwycięży w najbliższym starciu pod koniec roku czeka go walka w Paryżu z tymczasowym mistrzem tej samej federacji Hassanem N'Dam N'Jikamem (26-0, 17 KO).
 
Gołowkin ostatni raz wychodził do ringu w czerwcu kończąc przed czasem w dziesiątej rundzie Kassima Oumę (27-8-1, 17 KO). Walka z Simonem będzie drugą obroną jego tytułu.
 
Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gregor07
Data: 29-07-2011 00:05:22 
To w końcu 15 listopada czy października? Chyba jednak w październiku, jeżeli potem ma jeszcze walczyć w grudniu z N'Jikamem, mam nadzieję na dobrą walkę, bo oczywiście z Lujanem będzie szybka egzekucja. ,,Walka z Simonem będzie drugą obroną jego tytułu." trzecią
 Autor komentarza: Maynard
Data: 29-07-2011 00:17:19 
Nie jest źle, jeśli chodzi o rywala, jak na ten moment. Na nikogo lepszego ich nie stać teraz, kiedy ciągle toczy się batalia sądowa z Universum.

Walki z N'Djikamem raczej nie będzie, bo on też ma jakieś kłopoty promotorsko-kontraktowe. Raczej przymierzają się do Sturma (lub Macklina, jeśli on wygra) i do rynku amerykańskiego (już Oumę można uznać za początek, bo tam bazuje, teraz wzięli rodowitego Afoamerykanina z Filadelfii...). Może tędy droga?
 Autor komentarza: Hugo
Data: 29-07-2011 07:32:03 
Simon to przeciętniak do łatwego obicia. Z N'Jikamem byłoby ciekawie. Nie licząc przymierzającego się do walk z zawodnikami z niższych wag Martineza, to w Europie są w tej chwili w tej wadze ciekawsi zawodnicy, niż w Ameryce. Nawet w ramach byłego ZSRR Gołowkin mógłby znaleźć kilku niezłych przeciwników.
 Autor komentarza: pyrek85
Data: 29-07-2011 15:29:18 
Ja Gołowkina chętnie zobaczę w walce z N'Jikamem bo sądzę że Kazach jest niedoceniany a to naprawdę ciekawy pięściarz... i myślę że jeśli tylko doszło by do walki z N'Jkamem to Gołowkin pewnie by wygrał ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.