ALVAREZ vs CHAVEZ NA POCZĄTKU 2012 ROKU?

Richard Schaefer, dyrektor wykonawczy grupy Golden Boy Promotions, potwierdził możliwość zorganizowania walki pomiędzy dwoma mistrzami świata federacji WBC rodem z Meksyku. Chodzi o Saula Alvareza (37-0-1, 27 KO) oraz Julio Cesara Chaveza Jr (43-0-1, 30 KO), posiadaczy tytułów odpowiednio w kategorii junior średniej oraz średniej.

- Trzy tygodnie temu rozmawiałem z Bobem Arumem o potencjalnej walce Saula i Chaveza Jr, która miałaby się odbyć w pierwszym kwartale następnego roku. Kiedy Bob wróci ze swojej zagranicznej podróży, pewnie w tym tygodniu, planujemy spotkać się za kilkanaście dni i wstępnie przedyskutować tę kwestię. Dla "Canelo" szykują się zatem duże walki - powiedział promotor 21-letniego Alvareza, który 17 września w Los Angeles zmierzy się w obronie swojego tytułu z rodakiem Alfonso Gomezem. 25-letni Chavez kolejną walkę ma stoczyć tydzień później w Meksyku. Nazwisko jego rywala jeszcze nie jest znane.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Fryto666
Data: 28-07-2011 13:28:09 
Chavez jesli nie zwakuje pasa bedzie go musial bronic z Martinezem. To w sumie oznacza, ze zwakuje pas i przegra z Canelo. Nie daje mu szans ani z jednym ani z drugim wiec szaro widze jego najblizsza przyszlosc.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 28-07-2011 14:00:52 
No wcześniej czy później dostanie szacha,a potem mata.Pytanie tylko jak długo mu się uda uniknąć konkretnego rywala?
Ja mam nadzieję że jak najkrócej.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 28-07-2011 14:35:02 
Wcale się nie zgadzam, że dostanie szacha i będzie w sytuacji bez wyjścia. Jestem pewien, że wkrótce zobaczymy kombinacje i tłumaczenia jakich jeszcze nikt nie widział.
 Autor komentarza: milan1899
Data: 28-07-2011 14:44:56 
chavez coś jak cygan , niby rozmowy z erdeiem , a tu mock przyjeżdza walczyć , w walke z canelo nie wierze , niestety na moje z jego obronami to będzie jedna z większych tragikomedii w historii
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.