VERA O REWANŻU Z ANDYM LEE

30 miesięcy po pamiętnej pierwszej walce, 1 października w Atlantic City podczas gali "Martinez vs Barker" dojdzie w końcu do wyczekiwanego rewanżu pomiędzy Andym Lee (26-1, 19 KO) a jego jedynym dotąd pogromcą, Brianem Verą (19-5, 12 KO). Tak jak za pierwszym razem faworytem znów będzie Irlandczyk, ale Vera liczy na sprawienie kolejnej niespodzianki.

- Dobrze mieć dziesięć tygodni na przygotowania do takiego pojedynku. Zapewniam, że mając tyle czasu na treningi sprawię kłopoty każdemu. Bądźcie więc gotowi na najlepszą wersję mnie samego i mówię zarówno o przygotowaniu fizycznym, jak również sferze psychicznej. Jestem dużo silniejszy niż on, a Lee z pewnością wierzy, że jest ode mnie lepszy technicznie i bardziej utalentowany. Ja ze swojej strony dziękuję Lou DiBelli za wystawienie mnie do tej gali oraz walki i zapewniam, iż go nie zawiodę. Będę świetnie przygotowany i po raz drugi pokonam Andy'ego - powiedział Vera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 28-07-2011 08:42:38 
Od czasu tamtej walki Vera na stoczonych 7 walk przegrał 4,podczas gdy Lee ma za sobą serię 11 walk bez porażki. Dla mnie jest zdecydowanym faworytem rewanżu.
 Autor komentarza: Maynard
Data: 28-07-2011 10:07:06 
Bardzo dobra decyzja ekipy Lee. Trzeba wymazać tę porażkę z rekordu w jedyny możliwy sposób - wyraźnie i bez wątpliwości wygrywając starcie rewanżowe.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.