MIRANDA ROZBAWIŁ TYSONA I DURANA

Legendarni mistrzowie świata, Mike Tyson i Roberto Duran, wzięli wczoraj udział w konferencji prasowej, która odbyła się w Las Vegas i była poświęcona zbliżającemu się pojedynkowi Edisona Mirandy (34-5, 29 KO - na zdjęciu) z Yordanisem Despaigne (8-1, 4 KO). Zarówno Tyson, jak i Duran nie byli w stanie powstrzymać się od śmiechu, kiedy Miranda niespodziewanie "wypalił" wskazując na swojego przeciwnika. "

- Zupełnie nie przejmuję się trupem, który tam siedzi. Spójrzcie tylko na niego i zobaczcie jak się trzęsie - wskazywał palcem Kolumbijczyk.

- Kiedy przybyłem do Las Vegas, natychmiast spojrzałem w niebo - kontynuował Miranda. - Dostrzegłem wiele gwiazd, ale wśród nich nie było tego faceta. On jest nikim, żaden z niego bokser. Zachodzę w głowę, jak udało mu się oszukać kogoś takiego jak Luis De Cubas Sr. [promotor - przyp. red.], wmawiając mu, że jest wojownikiem? W swojej ostatniej walce tak mocno porozbijałem Rosjanina, że ten czeka teraz na operację swoich oczu [faktycznie w ostatniej walce Miranda walczył przez 8 rund z ...Amerykaninem Rayco Saundersem - przyp. red.]. Obiecuję, że znokautuje tego kolesia - zakończył Miranda.

Kubańczyk przez całą konferencję ze spokojem przyglądał się "występowi" swojego rywala. Na koniec rzucił krótkie:

- Nic a nic nie boję się tego faceta.

Podczas konfrontacji twarzą w twarz, promotor Mirandy, Leon Margules, miał problemy z rozdzieleniem obu pięściarzy, którzy postanowili przejść od słów do czynów, ani myśląc czekać do 30 lipca na oficjalną walkę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: coolpix
Data: 28-07-2011 08:08:42 
hahahhahah:)
 Autor komentarza: Hugo
Data: 28-07-2011 08:31:42 
Miranda chyba zebrał w swojej karierze za dużo ciosów w głowę, skoro czarnoskóry Saunders wydał mu się Rosjaninem. Tym niemniej stawiam na niego w walce z Despaigne. Kubańscy amatorscy mistrzowie nie za bardzo się sprawdzają na zawodowych ringach.
 Autor komentarza: Shogun90
Data: 28-07-2011 11:08:37 
Miranda przed każdą swoją walką pieprzy te głupoty dokładnie jak Mayorga a na końcu najlepsi i tak wycierają nim ring . Tym razem będzie tak samo
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 28-07-2011 13:56:12 
Kubanczyk znokautuje Mirande
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.