DONAIRE ZOSTAJE W TOP RANK

Mistrz świata federacji WBC i WBO w wadze koguciej Nonito Donaire (26-1, 18 KO) podpisał nowy, czteroletni kontrakt z grupą Top Rank. Negocjacje z 28-letnim bokserem z Filipin i jego małżonką Rachel prowadził Todd DuBoef, dyrektor stajni należącej do Boba Aruma.

- Nonito podpisał czteroletnią umowę i zostaje w Top Rank. Moim zdaniem to dobry wybór - ogłosił menedżer pięściarza Cameron Dunkin, według którego wciąż nieustalona jest data kolejnego wyjścia Donaire'a na ring. Termin ma być znany za kilka dni. Niewykluczone, że będzie to 3 grudnia podczas gali w Madison Square Garden, gdzie pojedynek wieczoru stoczą Miguel Cotto i Antonio Margarito. W Nowym Jorku ma również boksować Paweł Wolak - ponownie z Delvinem Rodriguezem lub Jesusem Soto Karassem.

W marcu Donaire podpisał kontrakt z Golden Boy Promotions, głównym konkurentem Top Rank. Później okazało się, że Filipińczyka wciąż wiąże umowa z grupą Aruma. Donaire ostatni pojedynek stoczył w lutym tego roku pokonując w wielkim stylu Fernando Montiela (45-3-2, 35 KO). Nokaut nastąpił już w 2. rundzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maynard
Data: 26-07-2011 14:53:45 
Z tej okazji przydałoby się zorganizować coś dużego. Np. pojedynek ze zwycięzcą turnieju Showtime.
 Autor komentarza: MARTINEZfan
Data: 26-07-2011 15:38:14 
Droga redakcjo: Filipino flash wygrał z Montielem w 2 rundzie, a nie w 3 !
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.