FURY Z ROGANEM WE WRZEŚNIU?

Jeżeli tylko kontuzjowana ręka Tysona Fury (15-0, 10 KO) szybko dojdzie do pełni sprawności i rehabilitacja przebiegać będzie pomyślnie, wówczas nowy mistrz Wspólnoty Brytyjskiej wagi ciężkiej przystąpi do obrony tego tytułu już we wrześniu. Tak jak wcześniej deklarowano, rywalem Tysona byłby najgroźniejszy taksówkarz świata, Martin Rogan (14-2, 7 KO), który posiadał już ten pas po zastopowaniu Matta Skeltona.

Jednocześnie promotor nowej nadziei angielskiej wagi ciężkiej - Mick Hennessey potwierdził raz jeszcze, iż jest jeszcze trochę zbyt wcześnie na potyczki Fury z braćmi Kliczko, choć jak sam przyznał, do takiej walki może dojść w niedługim okresie.

- Tyson spotka się z Kliczkami jako oficjalny pretendent, dzięki czemu pieniądze będą dobrze podzielone. Fury nie jest daleko od takiej pozycji, musimy tylko dostać propozycję odpowiedniej walki. Tyson to obecnie największy talent na świecie w wadze ciężkiej - stwierdził znany brytyjski promotor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Gagu
Data: 26-07-2011 15:45:43 
jeszcze jak by miał czarne spodenki i biały napis co widnieje....;/ jak sobie wspomnę Mika to az mi sie łezka kręci w oku
 Autor komentarza: bonkers
Data: 26-07-2011 16:56:54 
promotor zwykle mija się z prawdą jeżeli chodzi o poziom sportowy swojego zawodnika i tak też jest w tym wypadku
Tyson Fury nie jest nawet największym talentem w samym UK
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.