LINARES I DeMARCO O PAS WBC?

Jorge Linares (31-1, 20 KO) poinformował redakcję zaprzyjaźnionej z nami strony boxingscene, że to właśnie on oraz Antonio DeMarco (25-2-1, 18 KO) spotkają się w walce, której stawką będzie wakujący po Humberto Soto tytuł mistrza świata federacji WBC kategorii lekkiej. Zdaniem pięściarza z Wenezueli, do takiego pojedynku dojdzie 15 października w New Jersey podczas gali "Hopkins vs Dawson".

Linares, który w przeszłości piastował już tytuł w dywizji piórkowej oraz super piórkowej, jest przekonany o swoim zwycięstwie i już zapowiada, iż po rozprawieniu się z DeMarco później zaatakuje Brandona Riosa (28-0-1, 21 KO) i należący do niego pas WBA.

- W kolejnej walce raczej na pewno amierzę się z DeMarco, ale później chcę walczyć właśnie z Riosem - przekonuje Linares (na zdjęciu).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: darcka
Data: 26-07-2011 11:51:10 
Bardzo ciekawy pojedynek.. moim faworytem jest Linares.
 Autor komentarza: Maynard
Data: 26-07-2011 14:37:18 
Dla Linaresa ciekawa perspektywa.

Był przymierzany do Riosa, ale ten mógłby go bardzo ciężko znokautować (skoro zrobił to Salgado...), więc może lepiej, że skończyło się na WBC i DeMarco (Rios przymierza się razcej do Mitchella i Katsidisa, a ja widziałbym go w ringu z Miguelem Vazquezem). DeMarco jest spokojnie do pokonania.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.