LATIMORE CHCE WALCZYĆ Z WOLAKIEM

Leszek Dudek, boxingscene.com

2011-07-23

Zaliczający się do szerokiej czołówki wagi junior średniej Deandre Latimore (22-3, 17 KO) oświadczył, że chętnie spotka się w ringu z Pawłem Wolakiem (29-1-1, 19 KO).

'Wściekły Byk' zaledwie przed tygodniem po świetnej walce zremisował z Delvinem Rodriguezem (25-5-3, 14 KO). Pojedynek z pewnością będzie aspirował do miana najlepszej walki roku i już mówi się o rewanżu, który mógłby odbyć się 3 grudnia w Nowym Jorku na gali Cotto-Margarito II.

25-letni Latimore uważa, że jego styl również gwarantuje znakomitą potyczkę i chętnie zajmie miejsce pochodzącego z Dominikany Rodrigueza. 'Byk' jest przekonany, że w parze z Wolakiem mógłby stworzyć niezapomniane widowisko, które zakończy się efektownym nokautem na polskim wojowniku.

- Pragnę rzucić wyzwanie Pawłowi Wolakowi. Z rozkoszą się z nim zmierzę. Wydaje mi się, że nasze style doskonale do siebie pasują. To będzie walka 'Byka' ze 'Wściekłym Bykiem'. Kibice nie będą żałować pieniędzy wydanych na bilety - zapewnia Latimore.

- Wszyscy mówią, że Wolak jest jednym z najlepszych pięściarzy w tej kategorii. Od dłuższego czasu rozglądam się za przeciwnikiem, który nie boi się prawdziwej walki. Jestem przekonany, że znokautowałbym Pawła. To prawdziwy wojownik. Jestem przekonany, że strach jest mu obcy i podejmie wyzwanie - dodaje dawny pretendent do tytułu IBF.