LATIMORE CHCE WALCZYĆ Z WOLAKIEM

Zaliczający się do szerokiej czołówki wagi junior średniej Deandre Latimore (22-3, 17 KO) oświadczył, że chętnie spotka się w ringu z Pawłem Wolakiem (29-1-1, 19 KO).

'Wściekły Byk' zaledwie przed tygodniem po świetnej walce zremisował z Delvinem Rodriguezem (25-5-3, 14 KO). Pojedynek z pewnością będzie aspirował do miana najlepszej walki roku i już mówi się o rewanżu, który mógłby odbyć się 3 grudnia w Nowym Jorku na gali Cotto-Margarito II.

25-letni Latimore uważa, że jego styl również gwarantuje znakomitą potyczkę i chętnie zajmie miejsce pochodzącego z Dominikany Rodrigueza. 'Byk' jest przekonany, że w parze z Wolakiem mógłby stworzyć niezapomniane widowisko, które zakończy się efektownym nokautem na polskim wojowniku.

- Pragnę rzucić wyzwanie Pawłowi Wolakowi. Z rozkoszą się z nim zmierzę. Wydaje mi się, że nasze style doskonale do siebie pasują. To będzie walka 'Byka' ze 'Wściekłym Bykiem'. Kibice nie będą żałować pieniędzy wydanych na bilety - zapewnia Latimore.

- Wszyscy mówią, że Wolak jest jednym z najlepszych pięściarzy w tej kategorii. Od dłuższego czasu rozglądam się za przeciwnikiem, który nie boi się prawdziwej walki. Jestem przekonany, że znokautowałbym Pawła. To prawdziwy wojownik. Jestem przekonany, że strach jest mu obcy i podejmie wyzwanie - dodaje dawny pretendent do tytułu IBF.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Fryto666
Data: 23-07-2011 20:47:23 
Przepraszam, ze nie na temat, ale czy ktos wie o ktorej godzinie czasu polskiego zaczyna sie walka Judah-Khan? Bo chcialbym obejzec na zywo, ale nie chce wstac 1h za czesnie, ani 30 min za pozno. Jesli ktos wie jak sie dowiedziec przynajmniej, to bede wdzieczny.
 Autor komentarza: Elesshar
Data: 23-07-2011 21:03:40 
Gala na Polsacie Sport Extra zaczyna się o 2, więc myślę, że walką będzie 4-5 rano. Oczywiście tak sądzę, nie jest to pewne. Ja dla wszystkiego wstanę o 3, lub troszkę później.

Co do tematu to "Wściekły Byk", chyba wygrywa ze zwykłem "Bykiem"? ;)
 Autor komentarza: liscthc
Data: 23-07-2011 21:10:26 
No z tym wychodzeniem to różnie bywa,tu raczej nie ma zasady,dużo zależy jak się toczą wcześniejsze walki.Czasem jest to przed 5,a czasem grubo po 5.
Zaś spodziewam się że o 2 to będzie jakaś powtórka,a od 3 zacznie się właściwa transmisja,już tak było kilka razy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.