MITCHELL LICZY NA REWANŻ Z KATSIDISEM

Po udanym powrocie na ring i efektownym zwycięstwie nad niepokonanym wcześniej Johnem Murrayem, 26-letni Kevin Mitchell (32-1, 24 KO) chce jak najszybciej zrewanżować się swemu jedynemu pogromcy - Michaelowi Katsidisowi (27-4, 22 KO).

W maju ubiegłego roku agresywny Australijczyk łatwo uporał się z mieszkańcem Dagenham, stopując go już w trzeciej odsłonie. Mitchell szukał przyczyn tamtej porażki m.in. w kiepskich przygotowaniach do walki.

- Chcę bić się z Katsidisem. Zamierzam zrewanżować mu się za ubiegłoroczną porażkę - zapowiedział Mitchell. - Wtedy nie byłem odpowiednio przygotowany i chcę spróbować jeszcze raz. Jestem przekonany, że Frank Warren może znów ściagnąć go tutaj. Od czasu tamtego pojedynku nie myślę o niczym innym. West Ham już czeka, a ja zapewniam, że drugi raz nie zawiodę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 17-07-2011 20:03:52 
Mitchell ma już w swoim rekordzie kilku uznanych bokserów. Powinien dostać rewanż ;]
 Autor komentarza: kabaty
Data: 17-07-2011 22:32:16 
większość zawodników po wygranej walce chce rewanżu ze swoim pogromcą i myśli,że z każdym może wygrać bo wygrał z kimś tam...w tym przypadku z Murrayem...
 Autor komentarza: drenq1607
Data: 18-07-2011 00:39:12 
Mi tam sie bardzo podobał występ Mitchella. Bardzo mnie zaskoczył, bo jeszcze ani razu go w akcji nie widziałem i zrobił na mnie bardzo dobre pierwsze wrażenie. Myślę, że gdyby konsekwentnie trzymał się dystansu w walce z Katsidisem, to myślę, że poradziłby sobie z nim.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.