PULEW JEDNAK POCZEKA NA ROGANA

Martin Rogan (14-2, 7 KO) został wyznaczony przez Europejską Federację Bokserską do potyczki z Kubratem Pulewem (12-0, 6 KO) o wakujący tytuł Unii Europejskiej (EU) wagi ciężkiej, do której miało dojść już w najbliższą sobotę w Monachium. Najgroźniejszy taksówkarz świata stwierdził jednak, iż ma zbyt mało czasu na przygotowania i wycofał się z gali. Bułgarowi w zastępstwie sprowadzono Maksima Pediurę (13-1-1, 11 KO) i to własnie z nim zaboksuje na dystansie ośmiu rund za cztery dni.

Pulew wraz ze swoim obozem postanowił mimo wszystko dać szansę Martinowi i jeśli tylko upora się z najbliższym rywalem, a chyba nikt nie zakłada innej opcji, wówczas w kolejnym występie zmierzy się właśnie z Roganem (na zdjęciu). Do ich pojedynku dojdzie gdzieś na terenie Niemiec 22 października, a stawką będzie właśnie pas EU królewskiej kategorii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 12-07-2011 22:39:20 
Można by oczekiwać dla Pulewa dużo ambitniejszych przeciwników, niż Pediura i Rogan. Pulew chyba wzorując się na Arreoli szykuje się do obijania bokserów bumopodobnych (nie pamiętam, kto wczoraj wymyślił to określenie, ale bardzo mi się podoba).
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 12-07-2011 23:50:43 
Pulew vs Sosna.
 Autor komentarza: xionc
Data: 13-07-2011 02:39:34 
Przeciez tego Pediure wzieli awaryjnie, kto powazny by sie zgodzil walczyc w ostatniej chwili? A co do Rogana - to jest niebezpieczny przeciwnik, cos w rodzaju Liakowicza dla Heleniusa. Niech sie sprawdzi z doswiadczonym zawodnikiem.

Pulew-Sosnowski na pewno byloby ciekawe, ale niech najpierw Albert wygra te swoja walke.
 Autor komentarza: WARIATOO
Data: 13-07-2011 02:48:08 
Pulew sie pobawi z Roganem,,,Na początku pare prostych a potem sierpy na łeb Licze na cięzkie ko na RoGaNiE.Co to sie porobiło taksówkarz walczy o pas Europy...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.