WILLIAMS CELUJE W MOLINĘ

Paul Williams (40-2, 27 KO) nie ma najlepszej prasy po sobotniej potyczce z Erislandy Larą i bardzo kontrowersyjnym werdykcie. "Mściciel" chce zamazać ten obraz jak najszybciej, dlatego z jego obozu wypłynęła propozycja spotkania z Carlosem Moliną (19-4-2, 6 KO). Ten z kolei miał bardzo udany weekend, kiedy bardzo przekonywująco pokonał faworyzowanego Kermita Cintrona po dziesięciu rundach.

Przypomnijmy, iż Molina również skrzyżował rękawice z Kubańczykiem Larą i trzy miesiące temu zremisował z nim. Co ciekawe, wówczas większość kibiców i dziennikarzy było zdania, że to Lara dostał prezent od sędziów. Fortuna kołem się toczy...

Williams myśli poważnie o zakończeniu kariery i daje sobie około trzy walki przede całkowitym wycofaniem się. Dlatego właśnie odrzuca propozycję rewanżu z Erislandym i w kolejnym pojedynku bardzo chce zmierzyć swe siły właśnie z Moliną.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rbk7
Data: 12-07-2011 08:42:48 
Kur.... najpierw rewanż z Larą!!! ja pier... bez kitu boks w tych czasach to parodia:(
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 12-07-2011 09:35:49 
Moim zdaniem remis w walce Lara - Molina był ok...Remisy zawsze budzą kontrowersję a publiczność jest wtedy za tym co był na straconej pozycji. Lara zawalczył kiepsko skupiając się na bombach co miały urwać głowę Molinie..
Ale faktycznie remis tu nikogo nie krzywdzi, mogą być male kontrowersję ale nie ma mowy o żadnym skandalu - walka mocno wyrównana....

Dlatego porównanie do jednego z gorszych wałów ostatnich lat - Lara - Wiliams trochę nie na miejscu..
 Autor komentarza: liscthc
Data: 12-07-2011 12:32:10 
Pajac bez Honoru!!!!
A oby cię Molina też pokonał,i oby sędziowie byli sędziami,a nie pieprzonymi Gamoniami,również bez Honoru.
 Autor komentarza: esox
Data: 12-07-2011 15:55:53 
Jakby ktoś pytał to wiadomo już dlaczego Williams jest najbardziej unikanym pięściarzem świata.Walka z Moliną-żenada do kwadratu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.