RODRIGUEZ PRZED WALKĄ Z WOLAKIEM

- Ta walka jest dla mnie szansą na wymazanie wszystkiego co spotkało mnie w ostatnich latach i powrotu do czołówki - przyznaje Delvin Rodriguez (25-5-2, 14 KO), który już w najbliższy piątek skrzyżuje rękawice z naszym Pawłem Wolakiem (29-1, 19 KO).

- Tym samym mogę zmienić coś, na co wcześniej nie miałem wpływu. Paweł jest właśnie po największym zwycięstwie swojej kariery, dodatkowo wszystkie federacje notują go w swoich rankingach i wygrana nad nim przywróci mnie do gry. Nie ma mowy żebym przepuścił taką okazję - odgraża się dawny rywal Rafała Jackiewicza.

Rodriguez niedawno zmienił trenera i jest przekonany o swoim sukcesie - To był jeden z najlepszych obozów przygotowawczych w mojej karierze. Jestem większy, silniejszy i szybszy niż kiedykolwiek wcześniej. Przekona się o tym Wolak oraz każdy kto stanie mi na drodze - zakończył Rodriguez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: cop
Data: 12-07-2011 08:01:54 
Delvin Rodriguez nie powinien byc dla Pawla Wolaka zbyt trudnym przeciwnikiem. Dlaczego? Styl Wolaka jest oparty na nieustannej presji i pomimo iz nie ma on zbyt silnego pojedynczego ciosu, zamecza niemalze intensywnoscia ofensywna a to jest wlasnie ten element, z ktorym Rodriguez nie bedzie umial sobie poradzic. UD dla Wolaka i juz czekam na potencjalna walke z pogromca Cintrona - Carlosem Molina.
 Autor komentarza: Karlitopl
Data: 12-07-2011 10:04:57 
cop
Niby masz rację, ale Rodriguez jest całkiem dobry dobry technicznie, więc wydaje mi się, że dosyć długo będzie unikał jego ataków, jednak w końcu Wolak go przełamie. KO nie będzie, ale UD z wyraźną przewagą Wolaka na pewno.
 Autor komentarza: Karlitopl
Data: 12-07-2011 10:06:29 
Ktoś wie, czy Paweł poświęcił się już tylko boksowi, czy jeszcze pracuje na dachach?
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 12-07-2011 10:55:56 
A jednak Rodriguez bez szans nie jest , składa 1 strzałem a Wolak wyłapie i to nie jeden..lol..
 Autor komentarza: Napoleon
Data: 12-07-2011 11:38:53 
Ja myślę że jednak Wolak jest tutaj zdecydowanym faworytem i stawiam że walka zakończy się maksymalnie do ósmej rundy.
 Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 12-07-2011 12:32:00 
oby jednak Wolak nie wyłapał jakiegoś strzała
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.