TOMASZ ADAMEK JEDZIE DO POCONOS

Tomasz Adamek (44-1, 28 KO) zakończył cykl przygotowań w New Jersey, a od poniedziałku przenosi się wraz ze swoim teamem do górzystego Poconos, położonego w stanie Pensylwania. "Góral" przez miesiąc przygotowywał się z Tylerem Woodmanem ćwicząc siłę, wytrzymałość i szybkość, teraz przychodzi czas na trening stricte bokserski.

- Trenowaliśmy prawie 4 tygodnie ciężko nad siłą i wytrzymałością. Rano zaczynałem trening z Rogerem, potem od południa ciężkie przygotowania w Tylerem. Weekendy miałem wolne od pracy, wtedy się regenerowałem. Kondycja i forma poszły w górę, treningi były bardzo ciężkie, ale czuję się po nich dobrze - pięściarz podsumowuje  przygotowania w New Jersey.

Adamek 10 września zmierzy się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu z mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Witalijem Kliczko (42-2, 39 KO). Brat Ukraińca, Władimir, gdy przygotowywał się do walki unifikacyjnej, korzystał z pomocy aż 12 sparingpartnerów. Trener Roger Bloodworth zaplanował dla "Górala" dwóch bądź trzech mocnych sparingpartnerów.

- Od 17 lipca rozpoczynamy sesje sparingowe. Pierwszy sparingpartner przyjedzie z Kalifornii, po tygodniu dojedzie następny. Jeśli będzie taka potrzeba, Roger ma w odwodzie również trzeciego. O wszystkim decyduje Roger - mówi "Góral".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: DarekR
Data: 10-07-2011 14:07:06 
chłopaki na naszych oczach rodzi się wielka legenda i mega fajter Polskiego i światowego boksu. Jestem dumny, że żyje w tych czasach bez kitu
 Autor komentarza: Luton
Data: 10-07-2011 16:36:53 
wyobraźcie to sobie. Mały Polski wojownik przeciwko dużemu Ukraińcowi z tytanową szczeną i dobrymi skilssami, który rzadko oddaje rywalom więcej niż jedną runde, ba nawet tą jedną ciężko wygrać. Ta walka sama w sobie jest już wydarzeniem, które ściagnie kibiców przed telewizory. Nie wierze, że Adamek to wygra ale pełen szacun, że swoją karierą doprowadził do takiej walki. Vitali potrzebuje kogoś takiego jak Adamek do swojego rekordu. To zawsze bedzie dobrze brzmiało. Podwójny mistrz w dwóch kategoriach. O wiele lepiej niż jakiś Kevin Johson i tego typu stworki
 Autor komentarza: duperszwancer
Data: 10-07-2011 16:37:38 
Tovább előre lengyel bokszoló, pénzt és nekem .. olee
 Autor komentarza: duperszwancer
Data: 10-07-2011 16:38:33 
Adamek to wygra..a najlepsze jest to ze wygra tez dla mnie..bo kase na niego postawie..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.