KURS NA INSTRUKTORA BOKSU

W związku ze zmianą dotychczasowych zasad prowadzenia szkoleń na stopień instruktora w sporcie, Akademia Trenerów i Instruktorów Sportu zaprasza wszystkich chętnych do udziału w ostatnim kursie specjalistycznym z boksu według dotychczasowych zasad.
 
Kurs planowany jest w okresie lipiec - wrzesień 2011 w Warszawie. Do udziału w  zapraszamy wszystkich chętnych, którzy ukończyli 18 lat, posiadają minimum średnie wykształcenie oraz dobry stan zdrowia. Koszt kursu według dotychczasowych stawek wynosi 1000 zł.Szczegółowe informacje w sprawie kursu można uzyskać pod numerem telefonu 602 219 296.
 
Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lewysierpowy
Data: 07-07-2011 11:38:27 
a tak po za tematem kto jest trenerem kadry seniorow
http://pzb.com.pl/index.php?co=wiecej&id=1633&dzial=113
 Autor komentarza: JIN
Data: 07-07-2011 12:25:05 
Mógłby ktoś napisać jak mw. wyglądają takie szkolenia ? Ile trwają ?
Widze,ze jest podany numer kontaktowy, ale może ktoś z użytkowników wie coś na ten temat ?

Myślałem o tym,żeby trenować i dzieciaki i ogólnie zainteresowanych. Mam może tylko 21 lat, ale coś więcej dla tej pasji chciałbym zrobić.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 07-07-2011 12:35:05 
Trener Rudkowski to były wspanialy zawodnik a Czesław Ptak byl juz trenerem kadry i Prezesem PZB.To ludzie na pewno mądrzejsi od Łakomca i Raubo ale nie sądzę aby byli lekarstwem na "degeneradolade" boksu amatorskiego w Polsce.To wymaga zmiany dotychczasowego "socjalistycznego" myślenia i ludzi młodych,otwartych znajacych przynajmniej j.angielski.Co ciekawe Prezes PZB nie poddał się do dymisji i Stabno tez będzie mógł "hulać" za związkowe pieniądze.Tak ogólnie to widzę "czarno" i chyba na olimpiadzie w Londynie nie zobaczymy Polaków a kryzys pogłębi się!
 Autor komentarza: bossman
Data: 07-07-2011 15:19:03 
Do Jin - Kurs trwa ok. 14 dni. Zajęcia odbywają się 2 razy dziennie w sali. Jest trochę teorii ale głównie technika. Warto zrobić u nich kurs (ja zrobiłem ) zajęcia z p.Duriaszem i p.Kusiorem bardzo ciekawe
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.