WAŻNY LIPIEC DLA HUCKA

Lipiec będzie niezwykle napiętym miesiącem dla Marco Hucka (32-1, 23 KO). Najpierw 16 lipca przystąpi do kolejnej obrony tytułu mistrza świata federacji WBO kategorii cruiser, kiedy stanie naprzeciw Hugo Garaya (34-5, 18 KO). Dwa tygodnie później stanie naprzeciw swojej narzeczonej by powiedzieć sakramentalne "Tak".

- Naturalnie chcę przystąpić do ślubu jako mistrz świata. Mam dopiero 26 lat, a będzie to już moja siódma obrona pasa. Z każdym dniem jestem lepszym i mocniejszym pięściarzem i tak naprawdę dni mojej największej chwały są dopiero przede mną. W tej chwili w mojej głowie jest miejsce tylko dla Garaya. To typ twardziela, który cały czas będzie mnie naciskał i wywierał presję. Nie ma jednak mowy żeby wytrzymał siłę moich ciosów i 16 lipca pójdzie na deski - powiedział champion. Innego zdania jest Argentyńczyk, który przecież w przeszłości był już mistrzem świata, tylko w wadze półciężkiej.

- Huck jest świetnym bokserem i wielkim mistrzem, o czym świadczą jego wcześniejsze obrony. Ja mam jednak większe serce do walki i jestem dużo szybszy niż on, dlatego 16 lipca zostanę nowym championem - odgraża się Garay.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pyrek85
Data: 07-07-2011 12:37:22 
Dla mnie Huck to to taki typowy "papierowy niemiecki mistrz" co dostaje "ostrożnych " rywali co by mu czasem krzywdy nie zrobili .... teraz wcale nie jest inaczej .... choć Garay to solidny pięściarz to co by się nie działo to żeby Huckowi zabrać tytuł to musiałby go skończyć przed czasem w co z kolei nie wierzę !! Sądzę że nawet nie obije Niemcowi za bardzo buźki przed ślubem :) Ja wprost nie mogę się doczekać pojedynku Huck - Lebedev.
 Autor komentarza: Domino
Data: 07-07-2011 19:48:39 
Dokładnie!!! Walki w niemczech z tamtymi mistrzami są nie do wygrania na punkty. Przykłąd z ostatnich tygodni walka Sturma z Mclinem. Moim zdaniem Mclin wygrał 115-113.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.