KHAN: ZAMKNĘ USTA OSTATNIM KRYTYKOM

Błyskawiczna porażka przez nokaut w starciu z kolumbijskim puncherem Breidisem Prescottem (24-2, 19 KO) sprawiła, że odpornosć na ciosy Amira Khana (25-1, 17 KO) już zawsze będzie kwestionowana. 23 lipca na ringu w Las Vegas mistrz federacji WBA w wadze junior półśredniej zmierzy się w pojedynku unifikacyjnym z doświadczonem championem IBF - Zabem Judahem (41-6, 28 KO).

"King Khan" zamierza udowodnić krytykom, że wcale nie ma szklanej szczęki i potrafi przyjąć mocny cios. Amir ma też nadzieję, że łatwe zwycięstwo nad utytułowanym "Super" Zabem zagwarantuje mu w przyszłym roku walkę z samym Floydem Mayweatherem Jr. (41-0, 25 KO).

- Ludzie nazywają mnie szklanym, ale niech mówią co tylko im się podoba. Po prostu wyjdę do ringu i udowodnię im, że się mylą - oświadczył Khan. - Zwycięzca walki Mayweather-Ortiz będzie dla mnie idealnym przeciwnikiem. Myślę, że mam odpowiedni styl do pokonania Floyda. On nigdy nie walczył z tak szybkim i niekonwencjonalnym pięściarzem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Terrorist
Data: 03-07-2011 20:33:05 
Oj drogie dziecko, Ty byś z Prescottem najpierw zawalczył...
 Autor komentarza: Elesshar
Data: 03-07-2011 22:09:50 
Mniejsza o Prescotta, on ma za małe doświadczenie by walczyć z kimś takim jak Floyd. Zobaczymy jak wypadnie na tle Zaba, który mógłby sprawić niespodziankę, ale trochę w to wątpię.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 04-07-2011 01:31:14 
Super!Trzymam kciuki za takiego wspaniałego pięściarza jakim jest Amir Khan.Jestem pewien że walka będzie fantastycznym widowiskiem!Amir wygra ja przed czasem !
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.