SZKALIKOW: HAYE MOŻE ZASKOCZYĆ KLICZKĘ ZMIANĄ TAKTYKI

Były zawodowy mistrz Europy a obecnie promotor, Andrej Szkalikow podzielił się swoją opinią w temacie nadchodzącej walki pomiędzy mistrzem świata WBA wagi ciężkiej, Davidem Haye`em (25-1, 23 KO) a czempionem IBF, WBO i IBO, Władimirem Kliczką (55-3, 49 KO).

- Jeśli mówimy o procentowych szansach na zwycięstwo, to oceniam je jako 60 do 40 na korzyść Władimira - twierdzi Szkalikow. - Widziałem wszystkie - jak dotąd - wspólne konferencje prasowe obu pięściarzy i zauważyłem, że Kliczko jest bardzo ostrożny, prawie przymilny, natomiast Haye wygląda mi na o wiele bardziej pewnego siebie. David jest niezwykle silnym pięściarzem i wierzę w to, że jest gotów sprawić niespodziankę. Obaj  rywale doskonale znają swoje wady i zalety, przy czym Brytyjczyk ma tę przewagę, że jest w stanie zaskoczyć Kliczkę nagłą zmianą taktyki, czego nie można powiedzieć o Władimirze, który mało improwizuje w ringu. Moim zdaniem obaj pięściarze walczyć będą bardzo uważnie, więc nokaut będzie mało prawdopodobny. Myślę, że czeka nas 12-rundowa konfrontacja - zapowiada rosyjski promotor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 28-06-2011 21:55:29 
Haye może co najwyżej zaskoczyć publikę nagłym odwołaniem walki z powodu bólu zęba, albo mdłości, albo rozwolnienia.
 Autor komentarza: Napoleon
Data: 28-06-2011 22:31:12 
Ygnac
"Haye może co najwyżej zaskoczyć publikę nagłym odwołaniem walki z powodu bólu zęba, albo mdłości, albo rozwolnienia. "

Oby tylko Władzia brzuch nie rozbolał albo nie nadwyrężył ręki podczas gry w golfa...
 Autor komentarza: Wojtek1987
Data: 29-06-2011 11:32:50 
Moim zdaniem ważna tu może być psychika , szczególnie Władimira , David zawsze był chamem , natomiast Kliczko oświadcza że będzie chciał nauczyć Davida pokory itp. widać przy tym że chyba szczerze go nie lubi , oby nie spalił się psychicznie , zarówno z uwagi na presję jaka na nim ciąży , jak i chęć znokautowania Haye'a jednym ciosem , a może też być taki scenariusz , może i nawet Haye na to liczy , usztywnienie , bardzo silne ale przez to bardziej widoczne ciosy dające możliwość kontry , brak rozsądku spowodowany osobistymi urazami względem Haye'a i wtedy cała taktyka Władimira może się rypnąć a walka zakończyć nawet przed czasem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.