PEREZ ZAPEWNIA, ŻE MAIDANA BĘDZIE W OPTYMALNEJ FORMIE

Rudy Perez, trener Marcosa Rene Maidany (30-2, 27 KO), przygotowuje plan treningowy dla swego podopiecznego, który 27 sierpnia na ringu w San Jose zmierzy się z wielokrotnym mistrzem świata - Robertem Guerrero (29-1-1, 18 KO). W stawce walki znajdzie się należący do Argentyńczyka tytuł federacji WBA w wadze junior półśredniej.

- To będzie doskonały obóz przygotowawczy dla Maidany. Marcos będzie w szczytowej formie, gdy wyjdzie do ringu z Guerrero. Będziemy trenować tak ciężko, jak przed walką z Moralesem, lecz tym razem Maidana może być jeszcze lepszy - powiedział Perez.

- Mentalnie jesteśmy gotowi do tego pojedynku. Chcemy wszystko przeprowadzić zgodnie z planem, by Maidana utrzymał mistrzowski pas jak najdłużej - dodaje doświadczony szkoleniowiec.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wejherowo
Data: 28-06-2011 18:51:56 
Bardzo lubie boks wykonaniu Guerrero.Walki z Katsidisem czy tez Escobedo były super wykonaniu Roberta.Maidana ma silny cios,potrafi walczyc na bardzo wysokim poziomie,co nam udowadniał paru ładnych walkach chociazby z ,Moralesem,Khanem,Ortizem czy tez z Kotelnikiem.Walka zapowiada się bardzo ciekawie i moim cichym faworytem jest Guerrero.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 28-06-2011 19:47:56 
Super walka się zapowiada,ja liczę na Marcosa i jego nieprawdopodobne serce,ale łatwo nie będzie.
 Autor komentarza: McCall
Data: 28-06-2011 20:15:29 
Walka się zapowiada niezwykle ciekawie. Guerrero jest dla mnie faworytem, po pierwsze ma on ostatnio bardzo dobrą passę, po drugie pokazał, że potrafi sobie radzić z puncherami ( Katsidis ). Ważne jest także to, że walka się odbędzie w najbliższych okolicach Guerrero. Może liczyć na wsparcie kibiców ( o ew. wsparciu sędziów nie mówię, bo mam nadzieję, że Ghost nie będzie go potrzebował )
 Autor komentarza: Niko1
Data: 28-06-2011 20:41:09 
MAidana wygra te walke, to bedzie jedna z ciezszych ale nie najciezszych. Mysle ze takiej jak z Ortizem nie zobaczymy i nie bedzie,a tam wygral mimo ze kilkakrotnie padal na deski. z Khanem to on byl moim faworytem,ale neistety nie dal rady. Guerrero o maly wlos nie zostal znokautowany przez katsidisa,a wedłóg mnie katsidis juz nie jest sobą i nie bedzie,po walce z marquezem sie wypalił,a wtedy bardzo mu kibicowalem. Jezeli teraz przegrywa z takimi zawodnikami jak Guerrero to nie ma szans na mistrzostwo! Maidana bedzie robil swoje i wygra te walke bez wiekszych problemów.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 28-06-2011 21:40:36 
uważam Maidanę za inteligentniejszego przeciwnika niż Michael Katsidis. Maidana może mieć podobny styl do Katsidisa, czyli naciera na przeciwnika i zadaje dużo ciosów, ale wg mnie potrafi wyciągać wnioski i zaskoczyć przeciwnika, natomiast Katsitis walczy jednostajnie, tak jakby nie miał pomysłu i taktyki na pokonanie rywala.
Uważam, że ta walka będzie świetna, bo Guerrero i Maidana prezentują zbliżony poziom i do tego mają różne style walki więc nie powinno być nudno. Poza tym Maidana lubi iść na wojnę, potrafi przyjąć i mocno uderzyć co dodatkowo sprawia, że walka będzie ciekawa.
Faworytem jest dla mnie Robert Guerrero.
 Autor komentarza: curu
Data: 28-06-2011 22:51:17 
kukne tą walke dla liścia (pamietam że lubisz maidane)
 Autor komentarza: liscthc
Data: 28-06-2011 22:57:42 
curu
Hoho,czuję się zaszczycony pamięcią o mnie!
Na Maidanie niemożna się nudzić,to typ wóz albo przewóz,Guerrero to też klasa!
Będzie się działo!
 Autor komentarza: DAB
Data: 28-06-2011 23:05:39 
Zapowiada się świetna walka ja kurcze nie wiem kto...:)
 Autor komentarza: WARIATOO
Data: 29-06-2011 01:05:08 
Poniższa wiadomość łamie postanowienia regulaminu. Użytkownik WARIATOO piszący z IP: 213.77.56.7 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.


Guerrero go zleje jak psa
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.